Atgal

Orientacinis žaidimas „Orientuotas – reiškia garantuotas!“

ekskursijos / orientaciniai žaidimai / visiems

Dienos, kai Birštonas buvo tik ramaus poilsio miestas, baigėsi! Netiki? Mes galime nustebinti! „Čiulba ulba“ kviečia pramogauti aktyviai ir išbandyti pramogas VANDENYJE, ORE, ŽEMĖJE! Jeigu esi adrenalino ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, planuoji draugui bernvakarį, arba ruoši mergvakario staigmeną nutrūktgalvei ir drąsiai draugei, pramogų rinkinys „Orientuotas – reiškia garantuotas!“, kaip tik Tau!

Pramogą sudaro (pasirinktinai):
Orientacinis žaidimas „Birštono detektyvas“ su QR kodais (pėsčiomis arba dviračiais)

Interaktyvaus orientacinio žaidimo metu Tavęs laukia garsinės ir vaizdinės užuominos su QR kodais, intriguojanti detektyvinė istorija, netikėtos užduotys, lankymasis gražiausiose ir netikėčiausiose Birštono kurorto vietose. Pažadame intrigą, azartą, netikėtą istorijos pabaigą… Išduosime paslaptį, kad pagrindinis detektyvo istorijos veikėjas – vienas iš Birštono simbolių. Tapk detektyvu, padėk išnarplioti detektyvinę Birštono istoriją!

Istorinis orientacinis (pėsčiomis)
Pagal senovines kurorto pastatų ir vietų nuotraukas, turite išsiaiškinti, kur nuotraukose vaizduojamos vietos yra Birštone šiuo metu. Jums duodamos dvi arba trys užuominos. Jeigu galite atspėti vietą, nepanaudoję užuominos, surinksite daugiau taškų. Už kiekvieną panaudotą užuominą, prarandate po vieną tašką. Jūsų tikslas yra surasti dabartinio Birštono vietas ir tose vietose nusifotografuoti, kitaip tariant, padaryti visos komandos „asmenukę“ prie objekto. Kiekvienos asmenukės nuotraukas parodysite pabaigus žaidimą savo telefone.

Aktyvus orientacinis žaidimas su loginėmis užduotimis (dviračiais)
Šis orientacinis žaidimas vyksta Birštono kurorte. Dalyvių komandos, pagal duotas užuominas, turi atrasti vieną iš Birštono objektų ar vietų. Dalyviai, gavę užduotį, pavyzdžiui: „There are nine million… in Beijing“, kaip pasakytų Katie. Surask nors du tokius Birštone ir nusifotografuok“ turi išsiaiškinti, koks tai Birštono kurorto objektas ar kurorto simbolis ir jį surasti. Kiekvienoje užduotyje nurodoma, kokiu būdu bus gaunama kita užduotis. Viso orientacinio žaidimo metu komanda, atėjusi iki tikslaus objekto, turi padaryti visos komandos bendrą „asmenukę“, kurioje būtinai turi matytis ir rastas objektas. Žaidimą laimi greičiausi visas nuotraukas atsiuntę dalyviai. Orientacinio žaidimo metu linksmai ir įdomiai pažinsite Birštono kurortą.

Naktinis orientacinis (pėsčiomis arba dviračiais, su žibintuvėliais)
Pasirinktinai, vieną iš orientacinių žaidimų – „Birštono detektyvas“ su QR kodais, istorinis orientacinis arba aktyvus orientacinis žaidimas su loginėmis užduotimis – galima žaisti ir naktiniame Birštone. Užduotims įgyvendinti komandos nariams duodami žibintuvėliai arba fakelai, taip pat dalyviams būna suorganizuotos papildomos, paslaptingos, romantiškos užduotys, atskleidžiančios naktinio Birštono kurorto grožį ir jo netikėtas vietas.

Pramogų trukmė: 1 – 2 val., priklausomai nuo pasirinkto orientacinio žaidimo.

Įsigijimo taisyklės:
Papildoma informacija: paslaugos pobūdis, trukmė ir kaina priklausys nuo Jūsų pageidaujamo laiko, žmonių skaičiaus. Susisiekite su mumis ir išrinksime Jums labiausiai tinkančią pramogą!

Atgal