Atgal

Ekskursija „Geometrija Birštone“

ekskursija / kultūros pasas

Ekskursija - edukacija „Geometrija Birštone“ (lietuvių, anglų ar rusų kalba) bus organizuojama atliepiant 2023-2026 m. kultūros pase tematiniame prioritete išsakytus žodžius: „Skatinti vaikų įsitraukimą į kultūrines veiklas, skatinti jų bendrabūvį ir socialinė lygybę“.
Tikslai:
Kurti sąlygas patirtiniam ugdymui(si); 
Ugdyti pažinimo, kultūrinę, kritinio mąstymo ir kūrybiškumo kompetencijas;
Sukurti ekskursijos metu šiltą mikroklimatą, kuris leistų kiekvienam mokiniui maksimaliai atskleisti savo gebėjimus. 
Klausydami gido pasakojimo ir stebėdami įvairius architektūrinius pastatus mokiniai susipažins su geometrinėmis figūromis esančiomis Birštono urbanistiniame kraštovaizdyje. 
Ekskursija vedama 3 etapais. 
Kiekviename etape po gido pasakojimo, informacijos patikslinimo įvairiais metodais mokiniai atliks užduotis.
Paslauga – ekskursija „Geometrija Birštone“ skatins vaikų domėjimąsi architektūriniais Birštono kurorto stiliais, didins kultūrinį sąmoningumą, supažindins su skirtingų šalių paveldu ir tradicijomis. Ekskursija skatins vertinti meną. Mokiniai didžiuosis pabuvoję viename svarbiausių lietuviškų kurortų. Po gido pasakojimo, klausimų ir aptarimų, modeliuodami įvairiomis technikomis Birštono senamiesčio architektūrinius pastatus ir jų detales, pritaikydami geometrijos žinias, mokiniai geriau įsidėmės Birštono istorijos svarbiausius faktus. Patrauklus metodas - geometrinių figūrų ir pastatų elementų modeliavimas spalvotomis gumytėmis leis eksperimentuoti be baimės suklysti. Modeliuodami, derindami geometrines detales mokiniai ugdysis kaip meninės individualybės. Geometrinių figūrų modeliavimo ir fizinio pratimo metu bus lavinama vaizduotė. Veiklų metu sukurtas šiltas bendravimo mikroklimatas leis vystyti mokėjimo mokytis kompetenciją. Veiklos ugdys gebėjimus dirbti po vieną ir kartu, skatins mokinius bendrauti ir bendradarbiauti. Veiklų metu mokiniai susies turimas geometrijos žinių patirtis su naujai įgytomis ir jas taikys realiam gyvenime.

Kaina: 3 Eur

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė
Atgal