Atgal

Aktyvus Birštonas

orientaciniai žaidimai

Dažniausiai Birštonas asocijuojasi su ramiais pasivaikščiojimais pakrante, gaiviu pušyno oru ir raminančiu perlinių vonių burbuliavimu sanatorijose. Tačiau energingiems nuotykių ieškotojams mes norime parodyti visai kitą Birštono pusę! Derinant aktyvią fizinę veiklą su proto mankšta, sprendžiant logines ir netikėtas kūrybines užduotis, patirsite nuotykius ir dar geriau pažinsite savo komandos draugus.

Įsitikinome, kad žaidimas įdomus tada, kai lieka šiek tiek netikėtumo, todėl žaisdami žinosite vieną – dvi stoteles į priekį, o kur nuves visas maršrutas – čia paliksime intrigą. Kiekvienoje užduotyje nurodoma, kokiu būdu bus gaunama kita užduotis. Viso žaidimo metu, turėsite žaidimo koordinatorių, kuris jums siųs užduotis ir teiks užuominas, jei kartais to prireiktų. Azartui sužadinti rekomenduojame žaisti keliomis komandomis.

Žaidimas vyksta pėsčiomis arba dviračiais – renkatės jūs. Mūsų komanda kiekvienais metais kuria vis kitas aktyvias užduotis, tad galite būti tikri, kad šio maršruto dar nebūsite išbandę! Ar pasiruošę Birštoną pažinti įdomiai ir aktyviai?

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė
Atgal