Atgal

Kunigaikščių medžioklės Birštono dvaro takais

edukacija / kultūros pasas

Vieninteliais Pabaltijyje, ekologiškaisiais elektromobiliais, lydimi kelionės vadovo, istoriko-pedagogo, gido, moksleiviai išvyksta Birštono kurorto takais: Žvėrinčiaus mišku, Vytauto parku ir piliakalniu, Škėvonių kalnagūbriu su aukščiausiu Lietuvoje apžvalgos bokštu. Nuo 1413 metų jais praėjo visi garsiausi LDK karaliai, Didieji kunigaikščiai, bei jų damos.

Važiuojant, audio gido pagalba, moksleiviams pagal amžiaus cenzą, pateikiama Karališkojo medžioklės ir poilsio dvaro istorijos pamoka: kaip medžioklės dvaro pramoga viduramžiais Europoje buvo organizuojama ekonominiais sumetimais ir kokio titulo asmenys dalyvavo Birštono medžioklėse: kaip Karalius Jogaila ir Didysis kunigaikštis Vytautas ištisus mėnesius trunkančias medžiokles, naudojo politinėms aktualijoms aptarti; kaip XV-XVI a. buvo saugojama, prižiūrima ir paveldima didžioji Birštono giria.
Sustojus prie svarbiausių istorinių poilsio objektų, moksleiviai įtraukiami į praktines užduotis: kopimas į Vytauto piliakalnį; ištvermės sportinis pasitikrinimas medžioklės vietose Žvėrinčiaus miške, Birštono girios, menamos po 1422 m. Melno taikos sutarties, platybių apžvelgimas, įkopus į aukščiausią Lietuvos bokštą.

Trukmė – 2 val. 
Kaina – 12 Eur asmeniui). Kaina nuo grupės dydžio ar užimtumo gali kisti.
Grupė ne mažesnė kaip 10 asmenų, galimi individualūs užsakymai. 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė
Atgal