Atgal

Birštonas. Į sveikatą

orientaciniai žaidimai

„Birštonuokimės, kolei jauni esame“ – rašė Birštono ambasadorius Juozas Tumas Vaižgantas. Birštonuokimės – raginame ir mes, sudėję į šį maršrutą viską, ką Jums reikia žinoti apie Birštoną.

Kodėl Birštonas vadinamas Karališkuoju miestu? Ką šiose apylinkėse veikdavo Vytautas Didysis? Kokiomis aplinkybėmis Barbora Radvilaitė tapo Birštono valdove? Kur teka tikrasis Vytauto mineralinis vanduo? Kaip buvo ruošiamas purvas pirmosioms Lietuvoje purvo procedūroms? Ką čia veikė Balys Sruoga? Kokiame pastate lankėsi visi Lietuvos prezidentai? Kas yra „Vytauto“ ir „Birutės“ krikštatėvis? Kodėl banginiukas tapo Birštono simboliu?

Visa tai ir dar daug daug įdomybių išgirsite ir pamatysite maršrute „BIRŠTONAS. Į SVEIKATĄ!“.

Šok į patogius kedus, čiupk telefoną, prigriebk artimiausią ir pirmyn į smagų nuotykį. O tada – atrask ir pažink bevaikštant. Jei nenukrypsite nuo maršruto, pažadame, kad „išvaikščiosite“ banginio formos maršrutą.

Maršruto ilgis – 2 km.

Trukmė – 1-1,5 val.

Reikės – išmaniojo telefono, prieigos prie interneto, gertuvės (puodelio). Rekomenduojame įsijungti ir maršruto sekimo programėlę (pvz. Strava) – jei nenuklysite nuo maršruto – Jūsų nueitas kelias bus banginio (o gal net 2-jų) formos.

Dalyvių skaičius: 1-4 asmenys (jei nori dalyvauti didesnė kompanija – kiekvienas asmuo virš 7 m. privalo įsigyti papildomo žmogaus bilietą. Prie vieno žaidimo bilieto galima įsigyti ne daugiau kaip 3 papildomo žmogaus bilietus. Kompanija iš 8 asmenų turi pirkti antrą žaidimo bilietą).

Sudėtingumo lygis: ...

Pastabos: maršrutas įveikiamas ir su vežimėliais. Jis veda per Birštono centrinę dalį. Pasivaikščiojimo metu galima stoti trumpoms pertraukoms. Startas – J. Basanavičiaus aikštė. Įsigiję paslaugą būtinai parašykite mums žinutę į facebook paskyrą arba paskambinkite sutarti dėl laiko.

Jūsų ekskursijai gidas skirs ne daugiau kaip 2 valandas, tačiau tai yra pakankamas laikas neskubant ištyrinėti lankomas vietas bei sustoti poilsio pertraukėlei.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė
Atgal