Atgal

Lietuvių liaudies rateliai ir žaidimai

edukacija / vaikams

Programa skirta ikimokyklinio ugdymo vaikams ir I-IV kl. moksleiviams,
kaina vienam dalyviui: vaikui 3 Eur; trukmė – 30-45 min.

Nuo seno lietuvių tautos prigimtis – įvairiomis gyvenimo akimirkomis dainuoti, žaisti, šokti. Lietuvių liaudies žaidimuose, rateliuose visada yra dorovinių elementų – jie taurina jausmus, švelnina charakterį, užkerta kelią pykčiui, agresijai. Žaidimas – natūralus vaiko poreikis, gyvenimo būdas, labiausiai jam prieinama ir mėgstama veikla. Žaidimas lavina vaiko mąstyseną, pastabumą, atmintį, išmoko sukaupti dėmesį.

Edukacinėje programoje Jūs:
*  pažinsite papročius;
* susipažinsite su įvairiais rateliais ir žaidimais;
* žaisite vieną iš pasirinktų žaidimų.

Dalyvių skaičius ribotas, kviečiame registruotis iš anksto.

Birštono muziejus ne tik kaupia,  saugo,  tiria ir  eksponuoja muziejines vertybes, bet ir vykdo edukacinę veiklą. Muziejuje veikia kūrybinės pažintinės,  istorijos, etnografinės ir  kalendorinių švenčių programos.
Edukacinės programos  – galimybė mokytis muziejaus aplinkoje, tiesiogiai susipažįstant su muziejuje saugomais daiktais ir rengiamomis parodomis.
Edukacinių programų tikslas – skatinti visuomenės domėjimąsi krašto istorija, patrauklia forma supažindinti juos su aplinka, kurioje gyveno jų seneliai ir proseneliai, ugdyti aktyvumą, kūrybiškumą, atskleisti praeities ir šiuolaikinio pasaulio sąsajas.

Atgal