Atgal

Cukraus pasaka

edukacija

Užsiėmimų metu išvysite miniatiūrinius erdvinius namukus iš cukraus. Gal tai bus jūsų gimtojo miesto statinys, o gal atkeliavęs iš kito Lietuvos krašto? Gyvai stebėsite, kaip yra verdamas ir liejamas cukraus stogas, siena, o mažiesiems, gal net... pasaka? Kursite savo cukraus darbelį. Kiekvienas dalyvis gaus išlietą cukraus ruošinį, kurį puoš spalvotu cukrumi. Darbui naudojamas cukrus, vanduo ir maistiniai dažai. Kiekviename cukraus namelyje gyvena jo istorija, legenda ar pasaka. Atskiroms amžiaus grupėms, cukraus statiniai prabils skirtingai:

I–IV kl. Cukraus pasaka – istorija pagrįsta tikru Cukraus namuko laikmečiu, apipinta legendomis, mitinėmis būtybėmis ir noru, kad visos pasakos baigtųsi gerai, o gal net... saldžiai.
V–VI kl. Cukriniai avinėliai – P. Cvirkos apysaka, kuri šį kartą atgims tikrame Cukraus mieste. Vaikystės draugai keliauja svajodami apie cukrinius avinėlius, o mes kartu su jais ir svajosime, ir spręsime gyvenimiškas vertybes.
VII–XII kl. Cukraus Lietuva: Perkūno žinyčia – pamoka, skirta senajam lietuvių tikėjimui ir kultūrai. Tyrinėsime, kiek šiandieniniame mūsų gyvenimo būde dar yra tūkstančių metų senumo apraiškų.

Kaina vienam asmeniui – 5 Eur.
Trukmė – 45-60 min.
Užsiėmimai vyksta Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre.
Registracija kultūros paso dalyviams: http://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/
Registracija mob. +370 676 41439 arba [email protected]

Atgal