Pirmasis sveikatingumo centras Lietuvoje, siūlantis klientams atsiskaityti bitkoinais - „Vytautas Mineral SPA“

2018/04/18 Naujienos

Nuo šiol, Birštone įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ sveikatingumo ir poilsio kompleksas, leis savo klientams atsiskaityti viena populiariausių pasaulyje kriptovaliutų – bitkoinais.
Pasak „Vytautas Mineral SPA“ generalinio direktoriaus Roberto Lukošiaus 2017 metais „Vytautas Mineral SPA“ Europos SPA asociacijos buvo pripažintas inovatyviausiu dėl teikiamų paslaugų, todėl dėsninga, kad inovatyvumo siekiama ir toliau: „Pastaraisiais metais sulaukėme daug dėmesio tiek iš svečių iš Lietuvos, tiek iš užsienio, stengiamės žengti koja kojon su SPA paslaugų, maitinimo ir apgyvendinimo bei reabilitacijos naujovėmis pasaulyje, tuo pačiu nepamiršdami ir techninių inovacijų adaptacijos svarbos. Esame įsitikinę, kad galimybė priimti atsiskaitymus vartotojams priimtina forma yra būtinybė“.
Bitkoinai – virtuali valiuta, kuria atsiskaityti galima internetu anonimiškai ir tiesiogiai tarp vartotojų. Atsiskaitymas šia valiuta patogus tuo, kad nereikia turėti banko sąskaitos, jokia tarpinė institucija nekontroliuoja pervedimų, niekas negali sustabdyti perlaidos ar įšaldyti sąskaitos. Tenka išgirsti apie atvejus, kai įvairių paslaugų ir prekių pirkėjų banke esančių sąskaitų kelis kartus nuskaičiuojami pinigai, o atsiskaitant bitkoinais, pardavėjas neturi prieigos prie pirkėjo sąskaitoje esančių lėšų, tad pirkėjas dėl turimų lėšų ir transakcijų saugumo gali būti visiškai ramus.
„Susidomėjimas 2009 metais sukurta bitkoin valiuta pasaulyje – milžiniškas, tad ši technologija neaplenkia ir Lietuvos. Tik nedaugelis įmonių savo klientams gali pasiūlyti savo šį atsiskaitymo būdą. „Vytautas Mineral SPA“ – pirmasis poilsio ir sveikatingumo kompleksas, įsidiegęs šią sistemą, ir nuo šiol suteikia galimybę svečiams už paslaugas ir prekes atsiskaityti ne tik tradiciniais būdais, bet ir bitkoinais“, – kalbėjo Robertas Lukošius.

2017 m. „Vytautas Mineral SPA“ buvo pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje bei profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse, sėkmingiausiu sveikatos turizmo paslaugų tiekėju Lietuvoje. Sveikatingumo procedūra „Flow“ gavo ESPA apdovanojimą už inovatyviausią sveikatinimo paslaugą Europoje, SPA centro specialistai – daugkartiniai Lietuvos ir Europos masažo čempionatų laimėtojai ir prizininkai, restoranui „MOON“ vadovauja vienas garsiausių ir profesionaliausių Lietuvos šefų – Darius Dabrovolskas..

Birštono savivaldybės informacija