Nuo šiol „Dainų kalnelis“ dainuoja

2024/01/03 Kultūra

Birštono kurorto bendruomenės dovana - panaudojant šiuolaikinės technologijas, „prakalbintas“ skulptūrų ansamblis „Dainų kalnelis“.

10 ansamblio skulptūrų yra sukurtos dainų motyvais. Projekto metu dainų programą parengė ir įrašė Birštono kultūros centro folklorinis ansamblis „Raskila“. Kiekvienai skulptūrai buvo sukurtas garso įrašas, kurio bus galima klausyti nuskenavus QR kodą. Kodai išspausdinti ant metalinių lentelių, kurios bus įrengtos prie skulptūrų. Tokiu būdu 10 medinių skulptūrų ne tik savo vaizdu atspindi liaudies dainas, bet iš tikrųjų „uždainavo“. Atgijusios medžio skulptūros naujai ir įdomiai pristato šią erdvę. Čia bus galima vesti edukacijas darželinukams, moksleiviams, įdomiai praleisti laiką.
Birštono kurorto bendruomenei įgyvendinant LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Birštoniečių sveikatai ir bendrystei“, bendradarbiaujant su Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos, Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centru ir Birštono TIC, panaudojant šiuolaikinės technologijas, „prakalbintas“ skulptūrų ansamblis „Dainų kalnelis“.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė