Birštone paaiškės Lietuvos studentų futsal čempionato nugalėtojai

2024/02/29 Birštone

Birštono sporto ir sveikatingumo centras pirmąkart priims Lietuvos studentų salės futbolo čempionato finalinį turnyrą, kuris vyks kovo 2 ir 3 dienomis.

2024 metų pirmenybėse, kurios startavo vasario 5 dieną Kaune, iš viso rungėsi 8 komandos, suskirstytos į regionines grupes. Šalies čempionų titulą gina Klaipėdos universitetas, kurį jis pernai iškovojo Vilniuje.

Po pasibaigusių pirmo etapo paskutinių rungtynių paaiškėjo, kad į finalinį turnyrą pateko Klaipėdos universitetas (KU), Kauno technologijos universitetas (KTU), Lietuvos sporto universitetas (LSU), Vilniaus universitetas (VU) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU). Savo pasirodymą užbaigė Klaipėdos kolegija (KK), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Mykolo Romerio universitetas (MRU).

Birštono miestas praeitą savaitę atšventė savo 642-ąjį gimtadienį, o šį savaitgalį šventinį šurmulį pratęs intriguojančiu sporto renginiu. Dėl Lietuvos studentų salės futbolo čempionų titulo rungsis 5 komandos. Jos žais vieno rato sistema, o daugiausiai taškų finaliniame etape surinkusi komanda taps 2024 metų sezono nugalėtoja.

Lietuvos studentų futbolo lygos direktorius Vytas Jančiauskas pažymėjo, kad tikisi atkaklaus čempionato finišo bei pagyrė Birštono sporto centro tinkamą  infrastruktūrą salės futbolo varžyboms vykdyti, kas leistų ateityje įtraukti dar daugiau vietos bendruomenės.

„Kalbant apie čempionatą, šios varžybos vyksta ypatingai karštai, jose būna daug emocijų ir sirgalių džiaugsmo ar nusivylimo. Žaidėjų energija ir noras laimėti liejasi per kraštus, tad palinkėčiau jiems ir toliau kelti savo meistriškumą, tobulėti ir ateityje ginti Lietuvos garbę rinktinės sudėtyje – juolab, kad šiuo metu eilė buvusių studentų salės futbolo nacionalinės rinktinės sudėtyje garbingai atstovauja Lietuvai tarptautinėse varžybose.

Mūsų pasirinkimą Birštono sporto ir sveikatingumo centre surengti finalinį turnyrą lėmė tai, kad ši bazė buvo neseniai pastatyta ir atitinka aukštus standartus. Norime pasiųsti žinią vietos jaunimui, kad galima žaisti futbolą ne tik lauke, bet ir salėje, besidžiaugiant geromis emocijomis ir rezultatais“, – sakė Vytas Jančiauskas.

Finalinio etapo tvarkaraštis:

Kovo 2 d. (šeštadienis)
11:00 val. Vilnius TECH – KTU, 12:00 val. VU – LSU, 13:00 val. KTU – KU, 14:00 val. Vilnius TECH – VU, 15:00 val. KU – LSU.

Kovo 3 d. (sekmadienis)
11:00 val. KTU – VU, 12:00 val. VU – KU, 13:00 val. LSU – Vilnius TECH, 14:00 val. KU – Vilnius TECH, 15:00 val. LSU – KTU.


Informacijos šaltinis https://www.lff.lt/birstone-paaiskes-lietuvos-studentu-futsal-cempionato-nugaletojai/

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė