Patirkite šventinį džiaugsmą Birštone – spindintis kurortas, šventiniai koncertai, spektakliai, renginiai

2023/12/22 Kultūra

Su šūkiu „Miško taku į Kalėdas Birštone“ kurortas gruodžio mėnesio pradžioje pradėjo gražiausių metų švenčių laukimą. Gruodžio 2 d. Birštone buvo įžiebta 12 metrų aukščio natūrali Kalėdų eglė, kurią visame mieste supa spindinčių eglaičių miškeliai.

Įžiebus miesto eglę šventiškai suspindėjo visas Birštonas: parkai, skverai, gatvės, netikėtos erdvės. Kalėdų dvasią galima pajusti ir Kneipo sode, kuriame spindi dar vienas eglučių miškelis, stovi net 2,5 metrų aukščio balerinos, šviečiančios arkos ir muzikinė dėžutė. Pasukus stebuklingos dėžutės raktelį, galima išgirsti gražiausias kalėdines melodijas, nusifotografuoti spindinčių lempučių fone su šeima, draugais.

Visas šventinis laikotarpis Birštono kurorte gausus šventinių renginių bei pasiūlymų. Renginių gausoje – koncertai, gyvos muzikos, šokių ir kūrybos vakarai, spektakliai, kino filmai, degustacinės vakarienės, edukaciniai užsiėmimai. Kurortas išlaiko tradicijas savaip – birštonietiškai – pažymėti žiemos šventes. „Renginių gausa ir įvairovė džiugina atvykstančius ir praturtina laisvalaikį tų, kurie atvyksta ilgesniam laikui. Labai svarbu, kad kultūriniai renginiai ar edukacijos įvairios, todėl galima pasirinkti, ar leisti laisvalaikį jaukiai kamerinėje aplinkoje edukacijose, ar žymių atlikėjų koncertuose“, – sako Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė.

Kūčių išvakarėse Birštone koncertą „Nepaliesta muzika“ rengia Merūnas, pristatantis savo naująjį albumą. Gerbėjų laukia nemaža staigmena - didžioji dalis dainų yra sukurtos paties Merūno. Tai pirmas kartas kai per daugiau nei dvidešimties metų trukmės karjerą vienas geriausių šalies tenorų viešai pristato autorines dainas.

Antrąją Kalėdų dieną muzikos mylėtojų laukia Ramūno Difarto ir Aušros Difartės šventinis akustinis koncertas „Stebuklo paliesti“. Vienas gražiausių šeimyninių duetų Lietuvoje tęsia kiekvienų metų tradiciją ir dovanoja publikai šv. Kalėdų džiaugsmą ir muziką, paliečiančią pačias sielos gelmes.

Gruodžio 30 d. į smagią, žaismingą, įdomią ir naudingą „Pamoką“ kviečia Rolandas Kazlas. Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo prancūzų dramaturgo Eugene Ionesco pjesę. Kaip mintimis dalinasi spektaklio režisierius R. Kazlas, „Pamoka“, paties dramaturgo buvo apibūdinta, kaip komiška drama, joje yra ir daug komizmo, ir dramatizmo, ir net nujaučiamo tragizmo. Pjesėje yra viskas, ko reikia geram spektakliui.

Paskutinį metų vakarą Birštone vainikuos Ievos Narkutės koncertas „Vienintelė moteris tavo“. „Aptarkim suaugusių žmonių klausimus koncertuose, nes gi visi suprantam, kad namie apie tai nepasikalbėsim“, sako Ieva Narkutė klausytojus kviesdama į naujojo albumo „Vienintelė moteris tavo“ pristatymo koncertą.

Šventiškiausią metų naktį, 2024-uosius originaliai pasitikti kviečia kurorto sanatorijos, viešbučiai, SPA centrai, restoranai. Galėsite pasimėgauti kulinarijos ekspertų paruoštomis vakarienėmis ir atrasti magiškus skonius, pasinerti į kerinčią atmosferą, kurią sustiprins gyva muzika, specialūs pasirodymai.

Visą Birštono kurorto šventinių renginių ir pasiūlymų programą rasite čia.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė