Po gabalėlį įvairių pasaulio tradicijų Jūsų šventiniam stalui

2021/12/21 Verslas

Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga leiskite sau pailsėti ir pasinaudokite Birštono restoranų ir kavinių siūloma pagalba – prisidėti prie Jūsų šventinio stalo ir jaukios atmosferos kūrimo.

Tam, kad palengvintumėme Jūsų švenčių laukimą, sudarėme rekomendacijų sąrašą ir kviečiame pasidairyti – galbūt būtent to ir trūksta Jūsų šventiniui stalui!

Šiemet mamoms į pagalbą sukurti tradicinę Kūčių vakarienę skuba SUSITIKIMAS. Jūsų tradicinei vakarienei siūlo užsisakyti: įdarytą vištą, įdarytą lydeką, vištienos bei kiaulienos vyniotinius. 

 

O jeigu Kūčių vakarą norite pabėgti nuo visų rūpesčių, Vytautas Mineral SPA ir Royal SPA Residence siūlo pasirūpinti Jūsų šeimos Kūčių vakariene. 

Restoranas „Old Town Grill“ siūlo ne tik paruošti Jums šventinę vakarienę, bet ir pasirūpinti išskirtinėmis dovanomis jeigu to dar nepadarėte!

Na, o pagardinti Jūsų šventines vakarienes padės kavinės Pievos naminiai kepiniai. Tortas Napoleonas, žaliųjų citrinų tartaletė, kreminis sūrio tortas su miško uogomis, Kalėdinis aguonų-migdolų pyragas (be glitimo), bananų duona (be glitimo), naminiai imbieriniai dekoruoti meduoliai, avižiniai sausainiai su riešutų sviestu ir belgišku šokoladu – skanėstų gausuma tikrai atras net išrankiausio smaližio skonį! 

Tradicinį itališką Panettone siūlo kavinė Audenis, o smaližius kviečiame išmėginti gardžias mini spurgytes. Visgi, jei norite tradiciško lietuviško skanėsto – siūlome šakotį.

Jei norite paįvairinti tradicinę vakarienę – siūlome Mažoji Italija. Čia rasite ne tik skaniausius linkėjimus iš Italijos bet ir asmeniškas dovanas.