Atgal

Viešbutis „Sonata“

Viešbučiai

Atraskite savo poilsio oazę pas mus! Viešbutis – restoranas “Sonata” įsikūręs nuostabiame gamtos prieglobstyje, nuolatos atsinaujinančiame Lietuvos kurorte – Birštone, pačioje pušyno parko širdyje.

“Sonata” tai 3 žvaigždučių jaukus viešbutis, europietiškos virtuvės patiekalų restoranas, vieta Jūsų ypatingoms šventėms bei modernus konferencijų centras. Ir visa tai po vienu stogu.

Mūsų viešbutis – ideali vieta susipažinti, o galbūt atrasti iš naujo Birštono miestelį. Iš čia atsiveria puikūs vaizdai į pušyną bei visų Lietuvos upių karalių – Nemuną. Nuo mūsų viešbučio vos keli žingsniai iki parko treniruoklių bei kitų aktyvaus laisvalaikio praleidimo vietų. Kviečiame visus savo svečius pasivaikščioti, pasportuoti bei papramogauti gryname ore, atsinaujusiame miesto centriniame parke. Atsigerti natūralaus gręžinio mineralinio vandens ar apsipirkti Birštono pagrindinėje gatvėje, esančioje keletas minučių nuo viešbučio.

Viešbutis „Sonata“ atidarytas 2005 metais Nemuno kilpų regioniniame parke. Savo svečiams siūlome 2 dviejų kambarių apartamentus, 3 liukso kambarius, svočios apartamentus, jaunavedžių kambarį, 16 standartinių kambarių ir 2 vienviečius kambarius. Viso 25 kambariai. Kambariai taip pat pritaikyti šeimoms su vaikučiais. Vienu metu galime apgyvendinti iki 80 svečių. Čia – puiki vieta garantuojanti ramų poilsį, jėgų atgavimą, bei kūno ir sielos harmoniją.

Viešbutis laikinai uždarytas, renovacija.
Atsinaujinęs viešbutis duris atvers 2019 m. birželio mėn.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Papildoma informacija

Atraskite europietiškos virtuvės patiekalų skonius! Pirmajame „Sonata“ viešbučio aukšte yra 100 vietų restoranas. Vasaros metu kviečiame apsilankyti 80 vietų lauko terasoje, kur galėsite mėgautis unikaliais vaizdais bei pušimis alsuojančiu oru.

Gausus vyno rūšių pasirinkimas, įvairus restorano patiekalų meniu pritaikytas kiekvieno skoniui…

Rytais čia Jums pateiksime sočius ir  skanius pusryčius. Visa tai – puikiai Jūsų dienos pradžiai!

Be abejonės čia – pati puikiausia vieta švęsti vestuves, jubiliejus, romantiškus, draugiškus vakarus ar rengti konferencijas. Patikėkite savo šventę mums ir mes pasirūpinsime, kad ji būtų įsimintina. Mūsų kulinarai papuoš stalą gardžiais šventiniais patiekalais, o aptarnaujantis personalas pasirūpins kiekvieno svečio norais!

Maloniai Jūsų laukiame!

Veikia: visą sezoną
Atgal