Atgal

Vila „Klasika“

poilsio namai

Vila „Klasika“ savo svečius priima ištisus metus, kur visais metų laikais raite ramų ir kokybišką poilsį. Svečių namai įsikūrę istorinėje miesto dalyje šalia Kurhauzo. Šiaurinę pastato pusę supa Kneipo sodas, už jo, miesto bažnyčios panorama, vakarinėje pusėje Jūsų akį džiugins tvenkiniai su fontanais. Čia pat sanatorija „Tulpės“, turizmo informacijos centras, Vytauto parkas bei Nemuno krantinė.

Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose klasikinio stiliaus jaukiuose kambariuose.
Viloje yra aštuoni kambariai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis 22 svečiai. Pirmame pastato aukšte įrengti du apartamentai su atskirais miegamaisiais, virtuvėlėmis ir jose reikalinga įranga. Šalia, svetainės zona su didele sofa – lova, valgomuoju stalu ir televizoriumi. Vienas iš apartamentų yra pritaikytas svečiams su negalia. Abiejuose apartamentuose gali apsistoti keturi svečiai. Įpatingai tinkami šeimoms su vaikais.

Antrame pastato aukšte yra keturi dviviečiai kambariai, kuriuose yra dvi atskiros arba bendros lovos, darbo/kosmetinis stalas, du foteliai, mini baras, drabužių spinta. Taip pat yra ir du triviečiai kambariai, kuriuose yra bendra dvigulė lova, sofa – lova trečiam asmeniui, staliukas, mini baras, drabužių spinta.

Visuose kambariuose yra reguliuojamas autonominis šildymas. Visuose vonios kambariuose įrengti dušai, kur rasite rankšluoščus, higieros reikmenis, plaukų džiovintuvą. Visuose kambariuose yra erdvūs balkonai su lauko baldais. Čia atsiveria nuostabus miesto vaizdas, švelnus ir tyras oras leis mėgautis puikiais vakarais.

Vaikams iki dviejų metų galime pasiūlyti pristatomą lovelę su patalyne irmaitinimo kėdutę (be papildomo mokesčio).

Vilos svečių patogumui visuose kambariuose veikia bevielis internetas.

Dviviečiams ir triviečiams kambariams, svečiui pageidaujant, be papildomo mokesčio, galime pasiūlyti elektrinį virdulį su puodeliais, bei arbata.

Atgal