Atgal

„Eglės sanatorija“

sveikatinimas /

„Eglės sanatorija“ Birštone – tai pušyno apsuptyje, Nemuno pakrantėje, 2013 metais atidarytas gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras, kuriame lankytojams siūloma daugiau nei 100 gydomųjų procedūrų ir paslaugų. Paslaugų  tikslas – gydymo procesą paversti malonumu. 

„Eglės sanatorija“ kompleksas sudarytas iš trijų tarpusavyje sujungtų korpusų. Pirmajame korpuse įsikūrusi centrinė registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kino ir koncertų salė, mineralinio vandens biuvetė, išskirtinis Gintaro SPA ir gyvenamieji kambariai. Antrajame korpuse svečių laukia procedūrų bei gydytojų kabinetai, vaikų kambarys, mini parduotuvė, grožio salonas, gyvenamieji kambariai, o ant pastato stogo įkurta pergolė su saulės terasa. Gydykloje įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Čia galima mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis bei aštuoniomis skirtingomis pirtimis. Naujosiose gydyklose įrengti modernūs mineralinio vandens vonių, povandeninio masažo, angliarūgšties vonių, baltojo bei gydomojo purvo procedūrų, kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, haloterapijos, relaksacijos ir kitų procedūrų kabinetai. Grožio procedūros teikiamos SPA centre.

„Eglės sanatorija“ daugiausia dėmesio skiria terapijos bei reabilitacijos procedūroms. Įvairios mineralizacijos mineraliniai vandenys „Gintaras“, „Birutė“, „Rūta“,  baltasis bei gydomasis purvas, gaunami iš privačių „Eglės sanatorija“ telkinių ir gręžinių, gydyklose derinami su šiuolaikinėmis technologijomis. Svečiams teikiamos sanatorinio gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Vienu metu sanatorijoje Birštone gali apsistoti 730 žmonių.

Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centre "Nemunas", įsikūrusiame greta „Eglės sanatorija“, klientams siūloma inovatyvi medicininė įranga, skirta sveikatinimui ir reabilitacijai: pirmoji Lietuvoje šalčio kamera (gydymas būnant trumpą laiką labai žemoje temperatūroje), ypač efektyvi ir taip pat pirmoji Lietuvoje funkcinė magnetinė stimuliacija (skirta dubens raumenims stiprinti ir gydyti šlapimo nelaikymą), veiksminga kintančio magnetinio lauko terapija (gydo platų ligų spektrą, gydymas taikomas tiek visam kūnui, tiek atskiroms kūno dalims), pirmoji Lietuvoje pulsinės bangos kompresinė terapija, didelio galingumo lazerio aparatas, judesių analizės sistema ir kt. Dauguma šios medicininės įrangos yra skirta ne tik gydymui, bet ir profilaktikai, todėl išmėginti pažangiausią funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centro "Nemunas" įrangą gali kiekvienas.

Įprastai „Eglės sanatorija“, kaip gydymo organizacija, priimti augintinių negali, tačiau mes išgirdome savo klientų norus ir radome sprendimą – „Eglės sanatorijoje“ Birštone, medžių apsupty, šalia centrinio kurorto parko, įkurti sanatorijos apartamentai, kuriuose laukiami ir jūs, ir jūsų augintiniai!

Atgal