Atgal

Eglė ir Samba Me I Braziliškas karštis

koncertai
Renginio kaina
10.00
Renginio data
2024-05-17 19:00 Iki 20:00

apie

Koncertuos:
Eglė Petrošiūtė – vocal,
Djâmen Farias – guitar, vocal,
Matheus Nicolaiewsky – double bass,
Fernando Paiva – drums.

„Samba Me“ – keliaujanti world/soul muzikos grupė, save kildinanti iš braziliškos muzikos tradicijų̨. Keturių̨ pasišventusių improvizuojančių̨ muzikantų meistrystė, jų̨ susigrojimas, melodingos širdį̨ glostančios dainos ir karšti ritmai – Maracatú, Samba, Ijexá, Choro, Jongo, Baião, Candomblé ir kt. – įtraukia publiką į autentiškos muzikinės išraiškos aktą. Jų̨ koncertai visada būna dinamiški – nuo ramios sušildančios bossanovos iki laukinių būgnų̨ šou momentų, kuomet ne tik muzikantai, bet ir publika gali išsilaisvinti iš „normalumo“ pančių̨ ir visiškai atsipalaiduoti bei atverti vaizduotę.

Eglė Petrošiūtė – vokalistė, kompozitorė, tekstų autorė ir prodiuserė, susipažinusi su brazilais kolegomis muzikos studijų̨ metu Nyderlanduose. Užtikrintai kylanti charizmatiškoji Eglė, atstovaujama įrašų̨ leidybos kompanijos ZenneZ Records, neseniai Nyderlanduose išleidusi savo solinį albumą „Bird’s Notes“ jau seniai užsitarnavo vietą olandų ir tarptautinėje džiazo bei braziliškos muzikos scenoje kaip kūrybinga, truputį pašėlusi improvizuotoja apdovanota šiltu išskirtiniu tembru.

Fernando Paiva – ne tik instrumentalistas, bet ir šoumenas, dainų autorius, improvizatorius, ritmų iš visų Brazilijos regionų ekspertas. Jis ne tik užkuria grupę būgnais, bendrauja su publika, bet ir daro solo šou, kurių metu nustebina vokaline perkusija. Fernando yra patyręs ir ypatingai kūrybingas vilkas, grojęs su tokiais grandais kaip Joe Zawinul Syndicate, Lionel Ritchie, Joe Anderson, Raul de Souza, Hermeto Paschoal, Alegre Correa, Vienna Art Orchestra ir kt.

Djâmen Farias – jaunas kompozitorius, dainų autorius, gitaristas ir vokalistas, kurio sąskaitoje – jau vienas lotynų „Grammy“ apdovanojimas. Jis apjungia visus grupės narius gitaros harmonija ir savo aksominiu balsu nuostabiai pritaria Eglei.

Matheus Nicolaiewsky – bosistas virtuozas kartu su Fernando pasirūpinantis, kad sambos užtaisas nepaliktų abejingų. Itin lankstus, galintis groti ir „perkusiškai“, ir lyriškai, ir priversti publiką šokti, ir ašaroti. Jo praeityje – jau kelios dešimtys albumų su Amerikos, Olandijos, Brazilijos, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos džiazo grandais, tokiais kaip Peter Bernstein, Vincent Herring, Stochelo Rosenberg ir daugybė kt.