Atgal

Diskusijų festivalis „Būtent“

įvairūs renginiai
Renginio data
2022-09-02 Iki 2022-09-03

apie

Diskusijų festivalis BŪTENT sugrįžta! Jau ketvirtąjį kartą vyksiantis festivalis vėl kviečia susitikti Birštone rugsėjo 2–3 dienomis.
Tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos suburiantis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, meno, kultūros, nevyriausybinių organizacijų atstovų susitikimas ir šiemet į Birštoną kviečia atvykti visus aktualioms diskusijoms neabejingus žmones.
Dėl koronaviruso pandemijos teko padaryti pertrauką, tačiau nepaisant to, sugrįžtame su naujomis idėjomis ir diskusijomis. Vienas iš pagrindinių diskusijų festivalio „Būtent!“ tikslų yra parodyti, kad svarbūs sprendimai yra neatsiejami nuo požiūrių įvairovės bei skirtingų visuomenės nuomonių įtraukimo.
Festivalio draugais mecenatai – Britų taryba, „Swedbank“ ir „Telia“, renginio miestas – Birštonas. Visiems atvirą ir nemokamą diskusijų festivalį „Būtent!“ inicijuoja viešoji įstaiga „Visos idėjos“.
Festivalis „Būtent!“ yra vienas iš 9 Šiaurės ir Baltijos šalių demokratijos festivalių šeimos narių ir Tarptautinės demokratijos festivalių asociacijos steigėjų.
Pradedame open call – festivalio diskusijų registraciją! Diskusijas ar veiklas festivaliui siūlyti kviečiame užpildant anketą https://diskusijufestivalis.lt/