Kaip nuostabiai sutikti Naujuosius metus Birštone?

2021/12/22 Verslas

Sakoma, kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie jie ir bus. Todėl siūlome neskubėti ir neįsisukti į Naujametinio vakaro pasiruošimo sūkurį, o leisti Birštono restoranams ir kavinėmis pasirūpinti Jūsų vakaru. 

Įdaryta žuvis, mišrainė, silkė... Visa tai skamba labai tradiciškai, tačiau leiskite šiais metais sau pailsėti. Artėjant Naujiesiems metams restoranai džiaugiasi galėdami sutikti vieną gražiausių metų švenčių drauge, todėl kviečia Jus pailsėti ir vakaro organizavimą palikti Jiems. Štai keletas idėjų:

2022-ųjų metų sutikimas „Vytautas Mineral SPA“ restorane
Fine Dining vakarienė „Vytautas Ego SPA“ restorane „Kitsch’as“
Naujųjų metų vakaras su Royal SPA Residence
Šventinė degustacinė vakarienė „Old Town Grill“ 
Naujųjų metų vakaras su Pušyne

O gal atsipalaiduokime sanatorijoje? Juk Birštonas – kurortas! 
Naujųjų metų šventė su „Eglės sanatorija“
Naujųjų metų sutikimo vakaras sanatorijoje „Versmė“Šiemet jau galime džiaugtis šventėmis ir pramogomis, visgi šventinę vakarienę galima užsisakyti ir į NAMUS. Patiekalus šventiniam stalui išsirinkite iš įvairių kurorto kavinių bei restoranų. Lengvesniam Jūsų apsisprendimui atrinkome kelis įdomiausius pasiūlymus.

Kavinė SUSITIKIMAS kviečia šiemet svečius nustebinti įvairiausiais sušių rinkiniais.
Jei pritrūkote užkandukų – ne bėda. Tuo pasirūpins Mažoji Italija pasiūlydama itališkus gardumynus.

O, kad ateinantys metai būtų saldūs – Mini spurgytės. Kavinė Pievos, taip pat, siūlo pasirūpinti gardžiais kepiniais už Jus – teliks išsirinkti. Nors gal tradiciškai – šakotįLaikrodžiams išmušus vidurnaktį, susitikime prie naujametinės eglutės!

Jeigu negalite apsispręsti kaip ir kur praleisti Naujųjų metų vakarą, užsukite į Birštono turizmo informacijos centrą. Mes Jums padėsime!