Atgal

Vaikų vasaros stovykla gamtoje „Mano kraftas“

stovykla
Renginio kaina
280.00 - 300.00
Renginio data
2023-08-20 Iki 2023-08-26

apie

„Minecraft“ – kompiuterinis žaidimas išvydęs pasaulį 2011 metais. Pirmose versijose tai buvo paprastas kubelių grafika paremtas žaidimas, kurio populiarumas laikui bėgant išblėso. Tačiau šis žaidimas buvo prikeltas ir sėkmingai išpopuliarintas. Dabar nėra pasaulyje nei vieno vaiko ar paauglio, kuris nežinotų kas yra „Minecraft“. Jis netgi sėkmingai įtrauktas į kai kurių mokyklų mokymo metodikas dėl ugdomųjų savybių turėjimo. Šiuo metu vyksta diskusijos apie „Minecraft“ įtraukimą į Lietuvos mokyklų mokymo ir neformalaus vaikų ugdymo metodikas. Pandemijos metu kai kurie išradingesni mokytojai iš užsienio sukūrė ištisas klases, kur ir mokytojas, ir mokiniai žaidimo rėmuose realiu laiku dalyvaudavo pamokose. Mokytojas rašė ant virtualios lentos, o mokiniai užsirašinėjo į savo virtualius sąsiuvinius. Visa tai labai įdomu, bet vasara – laikas, kada reikia pabūti be kompiuterio. 
Mūsų inovatyvi komanda ėmėsi grandiozinės užduoties perkelti šio nuostabaus ir įtraukiančio žaidimo siužetą į realų gyvenimą, į 7 dienų stovyklą gamtoje. Stovyklautojai savo rankomis pasigamins žaidime naudojamus įnagius, vykdys įvairias komandines ir individualias užduotis, kurių metu bus renkami ir kaupiami resursai, o juos tam tikru metu bus galima iškeisti į žaidime reikalingus įrankius, suvenyrus ir kita. 
Šio strateginio žaidimo metu vaikus lydės jiems gerai pažįstami žaidimo personažai, girdės žaidime naudojamus terminus. Tai visiškai naujo tipo stovykla, kurioje gerai žinomas ir vaikų pamėgtas žaidimas tampa realiu nuotykiu. Taip pat į užduotis bus įtrauktos veiklos, tokios kaip: plaukimas baidarėmis, šaudymas iš lankų, orientavimasis ir išgyvenimas gamtoje, alpinizmas ir kt. 
Azartas, nuovargis ir gera nuotaika GARANTUOTI. Visa tai vyks miške ant Nemuno kranto, „Patirk“ stovyklavietėje.