Atgal

Sveikatos stiprinimo programa „Sveikesniu ritmu“

susitikimas
Renginio data
2022-04-12 17:30 Iki 18:30

apie

Programa „Sveikesniu ritmu“ – tai mėnesį laiko truksianti programa, kuri parengta taip, kad gyventojams sugriautų mitus apie sveiką mitybą, judėjimą bei tuo pačiu įkvėptų sveikesniam gyvenimo būdui.

Programoje laukiami visi suaugusieji Birštono gyventojai, tiek norintys pagerinti savo savijautą, įgyti žinių ir daugiau motyvacijos, tiek jau turintys lėtinių ligų ar antsvorio problemų. Užsiėmimus veda ilgametę darbo patirtį turintys specialistai: dietologas, kineziterapeutas, sveikos gyvensenos ugdymo specialistas, bei psichologas, kurie struktūrizuotai ir išsamiai perteiks savo žinias.

Užsiėmimų sveikos mitybos temomis metu bus pristatomi visavertės ir subalansuotos mitybos principai, dalyviai bus mokomi kaip atsirinkti kokybiškus ir sveikesnius maisto produktus bei nepasimesti didelėje prekių gausoje taip pat išmoks patys planuotis savo valgiaraščius.

Didelis dėmesys bus skiriamas atpažinti ir eliminuoti emocinio valgymo problemas. Paskutinio mitybos užsiėmimo metu dalyviai mokysis sveiko maisto gaminimo subtilybių – šio užsiėmimo tikslas sugriauti dar vieną mitą, kad sveikas maistas yra neskanus arba labai sudėtingas. Paprastai prie šio užsiėmimo dalyviai jungiasi su šeimos nariais ir gamina visi kartu.Užsiėmimų su kineziterapeutu metu gyventojai bus supažindinami su fizinio aktyvumo įtaka sveikatai, nuotaikai, imunitetui ir net gi streso lygiui. Dalyviai bus skatinami susidaryti fizinio aktyvumo didinimo planą, išsikelti motyvuojančius tikslus. Esant poreikiui kiekvienas dalyvis bus konsultuojamas asmeniškai.

Mėnesį truksianti programa užbaigiama psichologo užsiėmimu, kuris moko streso valdymo, relaksacijos ir atsipalaidavimo technikų.Šiuo metu programos užsiėmimai vykdomi nuotoliniu būdu.

Registracija: https://bit.ly/3CIf39u