Atgal

Susitikimas su Liucina Rimgaile

susitikimas
Nemokamas
Renginio data
2024-05-15 19:00 Iki 20:00

apie

Maloniai kviečiame į susitikimą su verslininke, nuomonės formuotoja, kulinare, desertų kepyklėlės „Liu Patty“ vadove, bendruomenės „GaLiu moteris“ įkūrėja, žmona, mama Liucina Rimgaile.
Pasak Liucinos, ji visų pirma yra mama ir jos dabartinė dienotvarkė suderinta pirmiausia su sūnaus gyvenimo ritmu. Oskaro gimimas ir šeimos sukūrimas įvedė svarbius pokyčius, bet neįkalino uždaroje kasdienybės rutinoje. Paaštrėjus esminiams būties, gyvenimo prasmės ir tikslo klausimams, bandymui iš naujo suvokti, „Kas aš esu?“, kokie mano santykiai su kitais, atsispyrus pagundai lygintis su kitų gyvenimais, atėjo aiškumas, kad moterys pernelyg dažnai nuvertina savo galimybes ir pasiekimus. Tai paskatino suburti „GaLiu moteris“ bendruomenę, moteris, kurios besimėgaudamos „Liu Patty“ desertais, pagamintais atsidavusių kulinarų rankomis visiems, kurie mėgsta keksiukus, tortus, pyragaičius iš natūralių produktų, kurie netoleruoja glitimo, laktozės ar kiaušinio baltymo, kurie netiki mitu, kad saldumynų valgymas be išimties yra viršsvorio priežastis. Rytą Liucina pradeda kava su saldžiu pyragėliu, tikrieji pusryčiai, šeimynai pakilus, nesaldūs. Išmokti mėgautis rytmečiu, džiaugtis diena padėjo atrasta japonų ikigai filosofija.
„GaLiu moterų“ susibūrimuose pašnekesiai apie savirealizaciją, prasmingas veiklas, skirtingus pomėgius ir pokyčių siekius paremti būtent ikigai filosofija, kai Iki (生 き) nurodo gyvenimą, o Kai (甲 斐) suprantama kaip suvokimas, ko nori. Ikigai padeda surasti individualią egzistencijos priežastį ir prasmę. Japonų patarlė sako: „Tik būdamas užsiėmęs trokši gyventi amžinai.“
Susitikime su L. Rimgaile kalbėsimės ne vien aktualiais, gelminiais gyvenimo klausimais, apie projektus ir troškimus, bet ir kulinariją, kuri pasaldina dienas ir suteikia mums energijos. Liucina, neretai vadinama keksiukų karaliene, išleidusi tris knygas: „Tapk keksiukų karaliene: 25 unikalūs, ypatingai gardžių keksiukų receptai“, „20 tobulų sūrio pyragų“, „Saldžios dienos su LIU: įkvėpimai, darantys mus laimingus“.
Kviečiame į atvirą, šiltą, nuoširdų pokalbį su charizmatiškąja LIUCINA RIMGAILE. Bus įdomu ir gardu.