Atgal

SIT ANIMA CANTARE / TEGUL SIELA DAINUOJA

koncertai
Renginio kaina
6.20 - 11.20
Renginio data
2024-08-01 19:00 Iki 20:30

apie

Vokalinis duetas CANTO SENTITO
Simona Liamo (sopranas)
Nora Petročenko (mecosopranas)
Dalyvauja Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)

Programoje G. Rossini, W. A. Mozarto, C. Monteverdi, G. F. Händelio, G. Verdi, G. Mahlerio, R. Strausso, V. Bellini ir J. Offenbacho operų fragmentai

Šiame koncerte skambės įspūdingi Simonos Liamo (sopranas) ir Noros Petročenko (mecosopranas) balsai. Fortepijonu skambins Birutė Asevičiūtė. Vakaras žada nuostabius įspūdžius, nes skambėsiančios muzikos autoriai žinomi ne tik dėl savo nepakartojamos muzikos, bet ir dėl gebėjimo perteikti giliausias žmogiškas emocijas bei sielos virpesius per balso grožį. Simona Liamo ir Nora Petročenko drauge dainuoja jau ne vienerius metus. Jų balsai sukuria magišką atmosferą, kuri paliečia širdį ir sielą. Jų meistriškumas ir emocinis gilumas padės Jums patirti operos magiją bei grožį visoje pilnatvėje.

Simona LIAMO dainavo su senosios muzikos ansambliu „Le Poeme Harmonique“, vėliau buvo pakviesta bendradarbiauti su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, dažnai kviečiama koncertuoti su senosios muzikos ansambliu „Musica Humana“. Su šiuo ansambliu, dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, sukaupė platų repertuarą – nuo senosios iki šiuolaikinės muzikos. Aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje – ji dainavo Vokietijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Ukrainoje.

Nora PETROČENKO dažnai kviečiama atlikti klasikinį koncertinį repertuarą, dalyvauti įvairiuose operų pastatymuose Prancūzijoje, Portugalijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Svari atlikėjos repertuaro dalis tenka baroko ir šiuolaikinei muzikai.

Atlikėja yra dainavusi su visais Lietuvos orkestrais, SWR Sinfonieorchester Baden-Baden und Freiburg (Vokietija), „Remix Ensemble“ (Portugalija), „Ensemble Multilatérale“ (Prancūzija), „Spectra Ensemble“ (Belgija), „Royal Chamber Orchestra of Wallonia“ (Belgija), „Capella Temporale“ ir smuiko virtuozu Dmitry Sinkovsky ,taip pat su senosios muzikos ansambliais „Banchetto musicale“, „Morgaine“, „Affectus Musicus“, „Brevis consort“, „Reversio“, „Arcadia consort“ ir kt.

Ypatingos sėkmės ir įvertinimo Nora Petročenko sulaukė bendradarbiaudama su Prancūzijos muzikiniu teatru „T & M“ Paris.

Nepraleiskite progos pasimėgauti šiuo ypatingu vakaru, kuriame dainininkės atskleis visas žmogaus balso galimybes ir sielos vibracijas.