Atgal

Simonas Miknius. Rečitalis

koncertai
Nemokamas
Renginio data
2023-03-10 19:00 Iki 20:30

apie

Simonas Miknius – fortepijono rečitalis.
Koncerto programa: 
J. S. Bachas. Preliudas ir Fuga Nr. 17 BWV 886
S. Rachmaninovas. Etiudas Op. 39 Nr. 3
M. K. Čiurlionis. Sonata VL 155
F. Šopenas. Polonezas Op. 44
L. van Bethovenas. Sonata Nr. 23 „Appassionata“

Simonas Miknius fortepijonu pradėjo groti būdamas septynerių. 2022 m. baigė Kauno J. Gruodžio konservatoriją ir tais pačiais metais įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.
Simonas yra daugelio Lietuvos ir tarptautinių pianistų konkursų, vykusių Lenkijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Baltarusijoje, Italijoje, Serbijoje, laimėtojas.
2022 m. tarptautiniame S. Vainiūno fortepijono ir kamerinių ansamblių konkurse Vilniuje, Simonas tapo finalininku ir gavo prizus už geriausią S. Vainiūno kūrinių bei koncerto su simfoniniu orkestru atlikimą.
S. Miknius koncertavo su Kauno simfoniniu, Baltarusijos nacionaliniu, Lietuvos, Šv. Kristoforo, VDU, bei Lvovo ir Varšuvos kameriniais orkestrais. Pianistas grojo Lietuvos nacionalinėje bei Kauno valsybinėje filharmonijoje, Klaipėdos ir Paliesiaus koncertų salėse. 2022 m. Simonas dalyvavo LRT ir Nacionalinės filharmonijos projekto „maratono“, skirto L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, kuriame jo atliktas L. van Bethoveno kūrinys neliko nepastebėtas muzikos kritikų „Simono Mikniaus perfekcionizmas ir klasicistinio stiliaus pajauta 32 variacijose c-moll“ (L. Navickaitė-Martinelli, „7 meno dienos“).
Nuo 2015 m. pianistas buvo remiamas Roderick F. Tuck ir M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondų.