Atgal

Kęstutis Vaiginis Quartet

koncertai
Renginio data
2023-12-14 19:00 Iki 20:30

apie

Kęstutis Vaiginis – saksofonai, kompozicijos, Lietuva
Joonas Haavisto – fortepijonas, Suomija
Miguel Alvarez – kontrabosas, Ispanija
Jelle van Giel – mušamieji, Belgija
Tarptautinis Kęstučio Vaiginio kvartetas, džiazo muzikantai puikiai žinomi muzikantai Europoje, grojantys skirtinguose projektuose, atliks Kęstučio Vaiginio originalias kompozicijas. Stilius: modernus džiazas.
Tai nepakartojama galimybė vienoje scenoje išvysti unikalų projektą, kuriame susibūrę vieni geriausių europoje džiazo atlikėjų muzikuos kartu scenoje.
Kviečiame klausytoją į kupiną energijos ir šilumos muzikinį vakarą, kuriame galėsime išgirsti ir pamatyti originalias Kęstučio Vaiginio džiazo kompozicijas. Savo šalių ir pasaulinio džiazo bei flamenko patirtis jungiantys atlikėjai publiką pakerės virtuoziškumu, spinduliuojančiu nepaprastu gyvybingumu, užburiančiomis muzikinėmis kompozicijomis ir savitu muzikavimo stiliumi.
Kęstutis Vaiginis – Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas jau ne vienus metus publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Kikoskis, Davidas Berkmanas, Edas Howardas, Borisas Kozlovas, Alexas Sipiaginas, Davas Alenas, Donald Edwardas ir daugelis kitų, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Japonijos, Malaizijos, Azerbaidžano, Niujorko ir Pietų Afrikos. Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis.