Atgal

Gintaro Januševičiaus muzikinė programa „Mažasis princas“

koncertai
Renginio kaina
9.09
Renginio data
2023-12-15 19:00 Iki 21:30

apie

Gruodžio 15 d., penktadienį, 19 val. Birštono kurhauze
Gintaras Januševičius – pianistas ir skaitovas (Lietuva / Vokietija) pristato Antoine de Saint-Exupery novelę, atgyjančią 27-ių prancūzų kompozitorių miniatiūrose.

Pianistas Gintaras Januševičius jau dešimt metų stebina savo klausytojus išradingomis programomis. Klausytojai ilgai nepamirš jo „Sapnų gaudyklės“, „Visų Šopeno valsų“, „Naujojo koloso“ ar „Venecijos pirklio istorijų“. Kiekvienoje programoje G. Januševičius tarytum chameleonas persikūnija ne tik į kitokius personažus, tačiau kartu persikelia į kitą laikmetį, kultūrą ar muzikinį stilių. Ilgus metus dailindamas savo unikalias programas, jis kruopščiai atrenka kūrinius ir tarytum surenka juos į vientisą muzikinį vėrinį, kurį padailina pasakojimais, vaizdais, aktoriniais elementais ar net kvapais. Savo novatoriškomis koncertų idėjomis jis žavi Niujorko, Paryžiaus, Londono, Ciūricho, Rio de Žaneiro klausytojus, o taip pat kasmet grįžta į Lietuvos koncertų sales.

Dabar jis imasi didžiausio ligšiolinio iššūkio. Dar 2016 metais sukūręs programos juodraštį, po septynerių metų jis pristato solinę programą „Mažasis princas“. 
Koncerto trukmė – 2:30 val. su pertrauka