Atgal

Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas „Birštonas - į sveikatą“

žemė

Tai interaktyvus žaidimas, į kurį būsite kviečiami aktyviai įsitraukti patys. Tik Jums skirtas virtualus gidas ves Jus po karališkąjį Birštoną, pasakodamas neįtikėtiną jo istoriją. 

„Birštonuokimės, kolei jauni esame“ – rašė Birštono ambasadorius Juozas Tumas-Vaižgantas. Birštonuokimės – raginame ir mes, sudėję į šį maršrutą viską, ką Jums reikia žinoti apie Birštoną. Kodėl Birštonas vadinamas Karališkuoju miestu? Ką šiose apylinkėse veikdavo Vytautas Didysis? Kokiomis aplinkybėmis Barbora Radvilaitė tapo Birštono valdove? Kur teka tikrasis Vytauto mineralinis vanduo? Kaip buvo ruošiamas purvas pirmosioms Lietuvoje purvo procedūroms? Ką čia veikė Balys Sruoga? Kokiame pastate lankėsi visi Lietuvos prezidentai? Kas yra „Vytauto“ ir „Birutės“ krikštatėvis? Kodėl banginukas tapo Birštono simboliu?

Šok į patogius kedus, čiupk telefoną, prigriebk artimiausią ir pirmyn į smagų ir saugų nuotykį. O tada – atrask ir pažink bevaikštant. Jei nenukrypsite nuo kelio, pažadame, kad „išvaikščiosite“ banginio formos maršrutą.

Žaidimo metu Jums prireiks išmaniojo telefono, prieigos prie interneto, gertuvės (puodelio). Rekomenduojame įsijungti ir maršruto sekimo programėlę (pvz. Strava) – jei nenuklysite nuo maršruto Jūsų nueitas kelias bus banginio (o gal net 2-jų) formos.

Žaidimas vyksta Jums patogiu metu - tereikia turėti „messenger“ programėlę, o jei tokios neturite, reikės atsisiųsti nemokamą žaidimo aplikaciją. Žaidžiama tik su sava kompanija, jokie pašaliniai asmenys nedalyvauja. 

Kaina: 1-4 asmenims – 35,00 Eur, kiekvienas papildomas asmuo – 8,00 Eur.
Maršruto ilgis: 2 km.
Trukmė: 1-1,5 val.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė
Atgal