Po pertraukos – turizmo paroda ADVENTUR kvietė vėl keliauti

2022/02/03 Verslas

Ir nors pandeminių kelionių pamokos vis dar ruošiamos, pagyvėjimas turizmo rinkoje tikrai jaučiamas. Visa tai neabejotinai atspindėjo tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2022. Keliautojus, kelionių organizatorius ir specialistus į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO kvietė sausio 28-30 dienomis. Turizmo mugės kryptis – tvaraus, atsakingo ir prieinamo turizmo vystymas.

„Keliaukime vėl!“ – ragina nuotykių išsiilgusius keliautojus ir kelionių organizatorius parodos rengėjai. LITEXPO kviečia susitikti gyvai, kartu atgaivinti kelionių verslą, pasitikti keliautojus, sužinoti jų pasikeitusius poreikius bei kurti saugesnį, tvaresnį turizmą. „Keliaukime kitaip, keliaukime įdomiai, keliaukime saugiai“, – tokią žinią turizmo rinkai siunčia parodos organizatoriai, o taip pat ir jos ambasadorius – keliautojas Orijus Gasanovas.

Tarptautinėje parodoje ADVENTUR 2022 buvo pristatytas Birštono kurortas ir jo turistiniai ištekliai.

Birštono kurorte stende gyvai darbavosi sanatorijos „Versmė“, viešbučių „Vytautas mineral SPA“ ir „Vytautas EGO Spa“, ir sporto klubo „Birštono Nemunas“ atstovus. Lankytojai galėjo išbandyti purvo procedūras, pečių juostos masažą, atsigerti šviežio Birštono mineralinio vandens ir deguonies procedūras.

Birštono kultūros centras pristatė džiazo muzikos festivalį „Birštonas 2022“, kuris vyks visai netrukus - kovo 25-27 dienomis.