Birštono kurortas pristatytas „Knygų mugė 2023“ parodoje

2023/02/27 Verslas

Vasario 23-26 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko 23-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė.

Per 4 parodos dienas apsilankė 52,7 tūkst. žmonių. Šių metų renginys buvo pažymėtas Ukrainos, laisvės ir 700 metų jubiliejų švenčiančio Vilniaus ženklais.

Mugės metu buvo surengta 531 renginys, dalyvavo 180 autorių, sulaukta 45 svečių iš užsienio. Iš viso mugėje dalyvavo 214 dalyvių. Asociacijos AGATA muzikos salėje įrengta net 70 stendų, surengta daugiau nei 50 koncertų bei pokalbių. 

Parodos metu Birštono turizmo informacijos centro atstovai pristatė kurorto sanatorijas, SPA centrus, apgyvendinimo objektus, lankytinus objektus bei kitas lankytojams aktualias naujienas. Birštono stende sveikatinimosi galimybes ir sanatorines paslaugas pristatė sanatorija „Versmė“ ir „Eglės sanatorija“. Taip pat, stende dalyvavo laisvalaikio ir pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“ bei aktyvaus sporto galimybėmis Birštone dalinosi sporto klubo „Birštono Nemunas“ atstovas. 

Taipogi, knygų mugės metu Birštonas pristatytas ir Lietuvos turizmo informacijos centrų stende, kuriame įvairių miestų atstovai rekomendavo ką aplankyti jų mieste.

Lankytojai domėjosi kurorto istorija, lankytinomis vietomis, pramogomis, sanatorijomis, SPA paslaugomis. Taip pat, svečiai turėjo galimybę paragauti natūralaus mineralinio vandens. Nors daugelis parodos lankytojų jau lankėsi Birštone ir dar kartą planuoja apsilankyti, tačiau buvo lankytojų, kuriems dar neteko poilsiauti ir aplankyti Birštono kurorto. 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Tęskite su „Facebook“
Vardas
Tema
Žinutė