Atgal

Čiulba ulba

Laisvalaikio organizatoriai

Pramogos Birštone „Čiulba ulba“
„Čiulba Ulba“ – paukštukas, bet ne tas, kuris tik čiulbėti moka. Mes, „Čiulba ulba“ komanda, esame pramogų ir laisvalaikio Birštone organizatoriai, kviečiantys Birštone surengti šeimos, draugų ar darbo kolektyvo išvyką, linksmai ir įsimintinai praleisti laiką.
Laisvalaikio organizatoriai Birštone siūlo išbandyti įvairios tematikos pramogų rinkinius, pagal kiekvieno skonį ir norus: Vytauto Didžiojo pėdsakaisNeišragauti dzūkų gardėsiaiPažink Birštoną aktyviai. Ir mažiems, ir dideliems Barboros Radvilaitės perlaiTarpukario romansaiProvanso vėjas.

Pramogautojai gali iš anksto užsisakyti suplanuotas pramogas:
Aktyvias: orientaciniai žaidimai, strėliasvydis, teminiai dviračių maršrutai, šaudymas iš lankų, jodinėjimas žirgais, petankės pamokos ir turnyras, lauko tenisas, baseinai, plaukimas baidarėmis, vikingų laivai, riedučiai ir longboardai, paplūdimio tinklinis, futbolas,iškylos prie laužo, kopimas į piliakalnį su žibintais ir staigmenomis ir kt.“
Harmoningas: plaukimas laivu, skrydis oro balionu, jogos užsiėmimai, pasivažinėjimas karieta, SPA procedūros.
Menines: stiklo papuošalų gamyba, juvelyrikos kursai, kaligrafijos pamokos, Ebru pamokos, piešimas ant drobės ir keramikos, ir kt.
Edukacines: „Banginuko sausainio kepimas, sveikų saldainių iš uogų ruošimas „Menas maitintis sveikai“, ekskursija „Kneipo filosofija“ ir kt.
Etnografines: dzūkiškų bandų ruošimas, laikantis visų senovinių tradicijų, ir jų ragavimas; edukacija apie senovinius buities prietaisus „Mūsų senolių buities paslaptys“; edukacija „Bičių dovanos“; baltiškų simbolių edukacija „Prakalbinkime tautodailės raštą“; žolininkės „Rasoklės“ pamokos, margučių marginimas; žvakių liejimas.
Gamtines: edukacijos vaikams „Lietuvoje perinčios pelėdos“; „Ar viską žinai apie drugelius“; „Kur gyvena ežiukas“; gamtos pamokos suaugusiems Velniabliūdžio pelkėje arba Punios šile; ekskursijos „Birštono mineralinio vandens šaltiniai“; maršrutai po Birštono apylinkes su gidu ir kt.

Čiulba ulba“ pramogų organizatoriai ne tik siūlo rinktis jau suformuotus pramogų rinkinius, pagal pageidavimus parengia ir individualias pramogas, atsižvelgiant į pramogautojų poreikius, amžių, laiko trukmę. Dalis pramogų rengiamos anglų ir rusų kalbomis.

Atgal