Atgal

Veiklos ataskaita už 2015 m.

VEIKLOS ATASKAITA 2015

Išankstiniais Birštono turizmo informacijos centro duomenimis 2015 metais Birštone apsilankė 80,6 tūkst. turistų, 2014 m. – 50,3 tūkst. svečių.
Didžiausią Birštono svečių dalį kaip ir 2014 m. sudarė lietuviai, likusieji – turistai iš užsienio (7,6 tūkst.)
Birštone ilsėjosi svečiai iš 38 pasaulio šalių (2014 m. – iš 36). Daugiausiai užsienio šalių turistų atvyko iš Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Izraelio. 
Kurorte teikiamų paslaugų struktūroje didžiausią dalį sudaro sanatorinio gydymo, reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos.
Atsižvelgiant į augančius turistų srautus kurorte, Birštono turizmo informacijos centre dirbama nuo pirmadienio iki sekmadienio.
Per 2015 m. Birštono TIC paslaugomis naudojosi 10 561 interesantai (9192 lietuviai ir 1369 užsieniečiai.) Interesantų ir jų užklausų telefonu bei elektroniniu paštu daugiausiai sulaukta gegužės-rugsėjo mėnesiais. Išskiriant užsienių šalių interesantus ir jų užklausas,daugiausia klausimų sulaukta iš Rusijos, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos piliečių. Populiariausi klausimai užduodami apie lankytinas vietas, aktyvaus poilsio galimybes, apgyvendinimo ir maitinimo galimybes, sanatorijų teikiamas paslaugas ir kt. klausimai.

Atsižvelgiant į interesantų poreikius ir mineralinio vandens naudojimo infrastruktūros atsiradimą (mineralinio vandens garinimo statinys „Druskupis“, mineralinio vandens paviljonas „Birutės vila“, Kneipo sodas), buvo sukurta nauja edukacinė programa „Sebastianas Kneipas: sveikatos filosofija ir praktika“, skirta suaugusiems ir vaikams. Edukacinės programos metu supažindinama su unikalia Sebastiano Kneipo sveikatos filosofiją ir ragaujama „Kneipo“ arbatos.
Išplėstas maršrutas ekskursijoms pėsčiomis – įtraukti nauji objektai: mineralinio vandens garinimo statinys „Druskupis“, mineralinio vandens paviljonas „Birutės vila“, Kneipo sodas. Dėl šios priežasties buvo pakeista gidų ekskursijų kainodara. Per ataskaitinį laikotarpį surengta 68 (1713 asmenys) ekskursijos, iš jų 6 (175 asmenys) – anglų ir rusų kalbomis; įvykdytos 7 edukacijos (208 asmenys).
Pagal numatytą veiklos planą 2015 metams, Birštono turizmo informacijos centras:
1. atnaujino turistinius leidinius, reprezentuojančius Birštono kurortą Lietuvoje ir užsienyje;
2. kaupė vaizdo medžiagą ir fotografijas apie Birštoną;
3. dalyvavo parodose:
• Lietuvoje (7) – „CONVENE“, „Adventur“, „Sveikatos dienos“, „Sveikata ir ekologija“, „Jūros šventė“, „Dzūkų turtai“, „Šiauliai“.
• Užsienyje (6) – „Reiselivsmessen“ (Oslas, Norvegija), „Balttour“ (Ryga, Latvija), „ITB“ (Berlynas, Vokietija), „MITT“ (Maskva, Rusija), „Otdych“ (Minskas, Baltarusija).
4. dalyvavo verslo misijose, kontaktų mugėse:
• Lietuvoje (2) – „Baltic Connecting“, „Buy Lithuania“ Vilniuje.
5. Rinkodarinė veikla: sudarytas komunikacijos planas 2015-2019 m., išplatinta daugiau nei 9 spaudos pranešimai, sukurtas ir pradėtas pildyti socialinės žiniasklaidos kanalas Instagram, tęsiama komunikacijos veikla lietuviškame facebook kanale, pradėti pildyti ir reklamuoti rusiškas ir angliškas facebook kanalai ir kita veikla. Suburtas žurnalistų klubas. Rengiami pažintiniai turai kelionių organizatoriams ir agentūroms. Nuolatos rengia susitikimus su sanatorijų ir SPA viešbučių atstovais dėl bendrai vykdomų veiklų.
6. Organizavo renginius (2):
• Dviračių žygis Birštono apylinkėse;
• Pasaulinė turizmo diena.

Veiklos rezultatų ataskaita 2015 metams

Aiškinamas raštas prie 2015 metų finansinių ataskaitų

Finansinės veiklos rezultatų ataskaita 2015 m. 1-as ketv.

Finansinės būklės ataskaita 2015 m. 1-as ketv.

Finansinės veiklos rezultatų ataskaita 2015 m. 2-as ketv.

Aiškinamasis raštas prie 2015 m. 1-o pusmečio finansinių ataskaitų

Finansinės būklės ataskaita 2015 m. 4 ketv.

ARCHYVAS

 

Atgal