Atgal

Violončelių kvintetas „QuinCelli“

koncertai
Nemokamas
Renginio data
2022-06-10 22:00 Iki 23:00

apie

„Ji – ne žvaigždė. Ji – spinduliuojantis deimantas, kuriuo gali džiaugtis iš arti“, – šiuos žodžius apie solistę Viktoriją Miškūnaitę po „Apleistosios Didonės“ premjeros duodamas interviu Austrijos televizijai ORF kartojo buvęs Zalcburgo festivalio meno vadovas ir buvęs Berlyno valstybinės operos direktorius, gyva Vokietijos teatro legenda vadinamas režisierius J. Flimmas.

Viktorija Miškūnaitė – naujosios kartos Lietuvos operos solistė, publikos numylėtinė, spaudos tituluojama operos gulbe, naujoji Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro primadona, net du kartus apdovanota aukščiausiu šalies teatro įvertinimu – LR Kultūros Ministerijos įsteigtu apdovanojimu – Auksiniu scenos kryžiumi (2015 m. ir 2017 m.), dukart pripažinta geriausia Lietuvos Metų operos soliste (2015 m. ir 2017 m.), taip pat sulaukusi ir tarptautinio pripažinimo. Jos balsu publika žavėjosi Gewandhaus koncertėje salėje, taip pat teatruose bei festivaliuose Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Prancūzijoje bei Šveicarijoje. Pati solistė sako, kad muzika yra jos didžiausia gyvenimo aistra.

Daugiau nei prieš 20 metų pradėjęs savo koncertinę veiklą violončelių kvintetas „QuinCelli“ sugrojo daug įsimintinų koncertų su įvairias solistais ir įvairaus žanro atlikėjais: Asmik Grogorian, Virgilijumi Noreika, Gintare Skėryte, Andriumi Kulikausku ir kt. Šiais metais ansamblis baigia įrašyti naują kompaktinę plokštelę ir pristato naują programą, kuri bus parodyta Lietuvoje ir užsienyje.