Atgal

Vincenzo Cipriani muzikinis projektas „At times it is“

Koncertas
Renginio kaina
8.00
Renginio data
2019-12-14 19:00 Iki 22:00

apie

Atlikėjai – „Cipriani trio-viola & voice“
Vincenzo Cipriani – klavišiniai
Francesco La Capra – bosinė gitara
Francesco Rondinone – mušamieji
Piero Massa – altas
Badria Razem – vokalas.

Artėjant didžiosioms metų šventėms kviečiame į italų kompozitoriaus ir pianisto Vincenzo Cipriani naujo muzikinio projekto „At times it is“ pristatymą.
„Muzika, laužanti stereotipus“, „talentingas įvairių muzikos stilių derinimas“, „išskirtinė muzikinių koordinačių sistema“ – taip muzikos kritikai apibūdina italų kompozitorių ir pianistą Vincenzo Cipriani.
Į koncertus trijuose Lietuvos kurortuose, Neringoje, Palangoje ir Birštone, V. Cipriani atveža naują muzikinę patirtį, kurioje dera džiazas ir klasikinė muzika. Italų muzikos alchemiku tituoluojamo V. Cipriani kūrybos esmė – degantis troškimas surasti naują muzikos skambesį.
Klausydami kompozicijų išgirsite ir daugiau skirtingų stilių, atpažinsite lotynų muzikos įtaką bei rytietišką skambesį.
Pasak V. Cipriani, moderni muzika yra artima „muzikinės laisvės“ idėjai, tai pati laisvė apibūdina ir praėjusių laikmečių, ypač baroko, muziką. Dėl šių priežasčių programoje skamba ir  J. S. Bach, G. Frescobaldi.
Leiskitės į naują muzikinę patirtį, kurioje atkuriama muzikos ir kompozicijos esmė, atsiskleidžia netikėti sąskambiai ir savitas V. Cipriani muzikos stilius.

„Programmazione Puglia Sounds Export 2019“