Atgal

Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“

Filmai
Renginio data
2021-06-11 22:00 Iki 24:00

apie

Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ keliauja per Lietuvą ir atvyksta į Birštoną, kuriame festivalis ir pradės kelionę. Festivalyje bus pristatyti pastarųjų metų apdovanojimų filmai laureatai.


PROGRAMA:

22:00 Kino pokalbis su kino kūrėjais.
22:20 Filmų programa:

ŠEIMA, 21 mim, rež. Titas Laucius
Eimantas su Migle draugauja dar tik keletą mėnesių. Kadangi Miglės senelis vienas gyvena kelių kambarių bute, Miglės tėvai nusprendžia, kad senelis galiausiai kraustysis gyventi pas juos. Norėdamas įtikti merginai, Eimantas atvyksta padėti Miglės šeimai kartu iškraustyti senelį ir kartu susipažinti su merginos tėvais. Tačiau ne visi šeimos nariai yra patenkinti Miglės vaikino buvimu.

KOLEKTYVINIAI SODAI, 15 min, rež. Vytautas Katkus
Tai istorija apie atšalusius tėvo ir sūnaus santykius, kurie galutinai pražūsta abejingumo sūkuryje.

ŽONGLIERIUS, 12 min, Skirmanta Jakaitė
Mes gyvename tame pačiame name, bet skirtinguose butuose; skirtingi mūsų darbai, situacijos, įsitikinimai, vizijos, apgaudinėjant save, kad egzistuojantis pasaulis toks yra vienintelis. Šis filmas – apie nežinomą ir bauginančią gyvenimo pusę, kurios niekada iki galo nesuvokiame, bet žinome, kad ji kažkur šalia.

IŠGYVENTI VASARĄ, 91 min, rež. Marija Kavtaradzė
Neseniai psichiatrinėje klinikoje pradėjusi dirbti Indrė gauna užduotį – pervežti du pacientus iš Vilniaus į Palangą, mainais už galimybę dirbti su pažangia tyrimų įranga. Nenoriai sutikusi, ji leidžiasi į pajūrį su ganėtinai marga kompanija: bipolinio sutrikimo manijos fazę išgyvenančiu Pauliumi, ir savyje užsisklendusia Juste. Nors ir visiškai skirtingų charakterių, jie atranda tarpusavio ryšį ir padeda vienas kitam stoti į kovą su vidiniais demonais. Pamažu ši, regis, lengva vasariška kelionė virsta pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir graudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, jog viskas yra įmanoma.

Renginio vieta: Birštono sporto centro stadionas, B. Sruogos g. 18, Birštonas. Alternatyvi vieta, esant blogoms oro sąlygoms: Birštono kultūros centras, Jaunimo g. 4, Birštonas.