Atgal

„Tu Kitokia 2019/2020“

Susitikimas
Nemokamas
Renginio data
2019-12-06 18:00 Iki 20:00

apie

Netrukus mus pasitiks gražiausios metų šventės, o kartu su jomis ir begalės progų pasipuošti įvairiausiuose renginiuose. 

Tai metas, kai galvoje netyla klausimai - ką apsirengti, kaip pasipuošti ir atrodyti išskirtinai, o pasirinktoje aprangoje turėti bent kelias šių metų tendencijas atspindinčias detales. 

Todėl, laukiamiausio „Butiko“ renginio „Tu Kitokia 2019/2020“  dalyviai šiemet turės galimybę išgirsti daugelį atsakymų, susijusių su  pasiruošimu šventėms. 

Susitikimo metu pakviesime stabtelėti šventiniame šurmulyje kartu su aktorės Gintarės Latvėnaitės skaitomomis eilėmis, o atsipalaiduoti padės žvakių kūrėjų „Šeštasis pojūtis“ sukurtas pasirodymas.

Susirinkusiųjų lauks grožio naujienos: stilistė Viktorija Šaulytė pasidalins šventinėmis tendencijomis ir papasakos, kaip pasirinkti tinkamą rūbą šventei ir susikurti savitą stilių, kad nekeičiant viso spintos turinio atrodytumėte puikiai.

Ne ką mažiau prie puikios išvaizdos prisideda ir šventinis makiažas, tad vizažistė Beata Baranauskienė atskleis paslaptis, į ką atkreipti dėmesį kuriant labiausiai Jums tinkantį makiažą.

Kiekviena iš mūsų žino, kad esame Kitokia, tad kviečiame atvykti į renginį ir išgirsti, kaip atskleisti ir paryškinti savo išskirtinumą!