Atgal

Sutikite 2020-uosius metus siautulingai Vytautas Mineral SPA

Vakarėlis
Renginio kaina
109.00 - 189.00
Renginio data
2019-12-31 20:30 Iki 23:50

apie

Sutikite 2020-uosius metus siautulingai Vytautas Mineral SPA!

Jūsų laukia nepamirštamas naujametinis vakaras, kurį sukurti padės nepakartojama šventinė restorano šefo Dariaus Dabrovolsko vakarienė bei išskirtinė vakaro programa. 

Naujametinėje programoje – trys skirtingi, žavūs ir nuotaikingi pasirodymai:
JURIS VIZBULIS – Latvijos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, atlikęs partijas W. A. Mozarto, P. Tchaikovsky, J. Strausso ir kt. operose bei operetėse. Naujųjų metų vakarą pakiliai nuteiks nuostabiausios melodijos iš kino filmų ir miuziklų – „Operos fantomas“, „Vargdieniai“, „Muzikos garsai“, „Vest Saido istorija“ – ir, žinoma, linksmosios neapolietiškos dainos „O, sole mio“, „Funiculi funicular“ ir kt.
Grupė iš Klaipėdos TRYS APELSINAI – jų repertuare šimtai kūrinių: roko, kantri, pop ir džiazo stiliaus dainos, atliekamos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų, rusų, arabų ir net suahilių kalbomis, tad su šia kompanija trankiai sutiksime Naujuosius metus.
LIEPA - ryški, šiltai besišypsanti atlikėja Naujųjų metų vakarą pasitiks su geriausiomis savo dainomis, nes repertuare – žinomiausi Lietuvos ir užsienio hitai, pagal kuriuos smagu dainuoti, šokti ir linksmintis. 

Šventes linksmiausia švęsti su šeima, tad pasirūpinome atskira erdve vaikams, kurioje – gausus vaikams skirtų užkandžių stalas ir suplanuotos aktyvios veiklos. Už papildomą mokestį vaikams galima rezervuoti vietą bendroje salėje.

Šventinės programos kaina:
- suaugusiesiems – 189 Eur
- jaunuoliams nuo 13 iki 18 m. – 109 Eur (sėdima vieta restorane)
- vaikams nuo 4 m. iki 12 m.  – 69 Eur (atskira erdvė ir veiklos be sėdimos vietos restorane. Su sėdima vieta restorane – 109 Eur).

Pastaba: trijų patiekalų vakarienė, gausus desertų stalas ir gėrimai įskaičiuoti į programos kainą. Nakvynė į šventinės programos kainą neįskaičiuota. 

Durys atveriamos – 20:30 val.
Vakaro pradžia – 21:00 val.

Būtina išankstinė rezervacija [email protected] arba tel. +370 319 42139 (skambinti 8:00–20:00 val.).