Atgal

Statybos procesas ir viešieji pirkimai. DI taikymas

seminaras
Renginio kaina
395.00 - 478.00
Renginio data
2024-07-04 Iki 2024-07-05

apie

Statybos procesas ir viešieji pirkimai. DI taikymas. Dviejų dienų stovykla

Kviečiame Jus pasitikti vidurvasarį išskirtinėje aplinkoje – Birštono kurorte, kur vyks dviejų dienų seminaras, skirtas gilintis į Statybos įstatymo pakeitimus, jų įtaką viešiesiems pirkimams ir atskleisti dirbtinio intelekto (DI) galimybes šioje srityje. Pirmąją dieną nagrinėsime probleminius statybos darbų viešųjų pirkimų klausimus ir sutarčių sudarymo aktualijas, o antrąją dieną pasinersime į DI įrankių taikymą specifiniuose statybos darbų viešųjų pirkimų procesuose.

Seminarus ves du aukščiausios klasės ekspertai – Viktorija Gustaitienė ir Tomas Labašauskas, kurie ne tik pasidalins savo žiniomis bei patirtimi, bet ir padės Jums rasti atsakymus į opiausius klausimus. Šis renginys – puiki proga susipažinti su kolegomis iš visos Lietuvos, užmegzti vertingus kontaktus bei pasidalinti idėjomis, kurias vėliau galėsite sėkmingai pritaikyti savo darbe.

Po intensyvių mokymų Jūsų lauks atpalaiduojantis laikas nuostabiame Birštono kurorte. Čia galėsite pasimėgauti gamtos ramybe, atsikvėpti nuo kasdieninio darbo rutinos ir tęsti diskusijas su bendraminčiais prie vakarienės stalo. Tai unikali galimybė ne tik efektyviai įsisavinti naujas žinias, bet ir pasisemti energijos bei įkvėpimo tolimesnei profesinei veiklai.

Neleiskite šiai progai prabėgti pro šalį – prisijunkite prie mūsų vidurvasario seminarų ir pasinerkite į statybos darbų viešųjų pirkimų pasaulį bei atraskite DI teikiamas galimybes. Vietos ribotos, tad rezervuokitės nedelsiant ir sutikite vidurvasarį su naujomis žiniomis ir energija!