Atgal

Spektaklis „Neregėtas pasaulis“

teatras
Nemokamas
Renginio data
2023-01-25 11:00 Iki 11:45

apie

Menų spaustuvės kartu su norvegų partneriais Assitej Norge ir DAVVI – Center for Performing Arts dalyvauja projekto - „Be sienų: teatras vaikams ir jaunimui“, remiamo 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų, programoje.

Spektaklis „Neregėtas pasaulis“ | Dansema (LT)
Detalės sudaro visumą, kontrastai kuria dinamiką, judesiai veda į šokį. Taip aplinkinį pasaulį ir gyvenimą suvokia kūdikiai. Naujausias „Dansemos“ interaktyvus šokio spektaklis „Neregėtas pasaulis“ yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kviečia vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais ir tuo pačiu palieka mažyliams sprendimo laisvę, kada ir kaip jie norėtų įsijungti į spektaklio procesą.
Spektaklio idėja – kūrybiškai supažindinti kūdikius su pagrindiniais šokio elementais (erdve, laiku, energija) ir leisti mažyliams patirti šokį per judesį, spalvą, skirtingus scenografijos medžiagų ir šokėjų kostiumų paviršius bei ypatingai sukurtą muziką.
Trukmė: 45 min. Rekomenduojamas amžius: 6-18 mėn. kūdikiai
Spektaklis nemokamas, reikalinga registracija - https://bit.ly/NeregetasPasaulis_Registracija