Atgal

„Sidabrinės gervės naktys“

kinas
Nemokamas
Renginio data
2022-06-10 22:00 Iki 23:59

apie

Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ pradeda kelionę per Lietuvą su nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ filmais laureatais, nominantais. Pirmoji stotelė, kurioje pradedame kelionę – Birštonas. Tai viena iš Birštono kurorto šventės „Birštonas vėl ošia!“ dalių.
Renginio vieta: Birštono sporto centro stadionas, B. Sruogos g. 18, Birštonas.
Alternatyvi vieta, esant blogoms oro sąlygoms: Birštono kultūros centras, Jaunimo g. 4, Birštonas.

PROGRAMA

22:00 val.

Kino pokalbis su vakaro svečiu – pagrindine filmo VYRAS UŽ PINIGUS (rež. Justinas Krisiūnas) aktore – Sandra Daukšaite-Petrulėne.

22:30 val. filmų programa:

MORA MORA, rež. Jurga Šeduikytė
Maža mergaitė Mora grimzta begalinėje jūroje. Bangose plūduriuojantis fortepijonas, kurį iš pradžių Mora palaiko maža sala, tampa jos laikinu išsigelbėjimu. Atradusi, kad paspaudusi instrumento klavišus, ji gali valdyti vėją, Mora pradeda kelionę po miegantį pasaulį. Pažindama jį ir jame gyvenančias būtybes, Mora ieško būdų, kaip prikelti tą pasaulį iš snaudulio.

VISKAS GERAI, rež. Jorūnė Greičiūtė
Norėdami ištrūkti iš savo praeities pinklių, du vidutinio amžiaus žmonės keliauja į pasimatymą prie upės. Naivūs ir įsitempę, jie bando įveikti savo baimes bei stereotipus nejaukiose meilės paieškose.

TECHNO, MAMA, rež. Saulius Baradinskas
Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.

VYRAS UŽ PINIGUS, rež. Justinas Krisiūnas
„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.
Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.
Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas ir renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, šį kartą nustebinęs puikiais aktoriniais sugebėjimais.
Renginys – atviras, nemokamas.
Renginys – fotografuojamas.
Renginį organizuoja – AVAKA, projektą finansuoja – Lietuvos kino centras.