Atgal

Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektas „PLAY FOR FUTURE“

Kiti renginiai
Renginio data
2020-10-23 12:00 Iki 16:00

apie

Arts Libera International organizuoja Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektą „Play for Future“. Pagrindinis projekto partneris ir rėmėjas – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. Projekto dalyviai ir partneriai – Šiaurės šalių muzikinė grupė „Bandingo“, Alytaus jaunimo centras, Kėdainių muzikos mokykla ir Birštono meno mokykla.

Renginio metu vyks susitikimai, kūrybinės-edukacinės dirbtuvės, koncertai, kuriuose grupė „Bandingo“, sudaryta iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos muzikantų, dalinsis gerąja patirtimi ir profesiniais įgūdžiais su minėtų miestų vaikais ir jaunimu. Šis projektas yra labai svarbus ir įdomus Lietuvai, nes jis integruoja švietimo, socialines ir kultūrines temas į visumą ir yra skirtas jaunajai kartai. Projekte numatyta, kad muzika bus naudojama kaip priemonė siekiant stiprinti ir plėtoti jaunimo aktyvumą, sąmoningumą, motyvaciją ir kūrybiškumą bei jų norą formuoti šiuolaikinę visuomenę. Mažesnių Lietuvos miestų jaunimas turi mažiau galimybių susitikti su bendraamžiais iš kitų šalių, mokytis naujų dalykų, patirti naujų mokymosi metodų, tobulinti įgūdžius ir didinti sąmoningumą. 

Įvertinus sudėtingą epidemiologinę situaciją ir siekiant išvengti galimo pavojaus dalyvių sveikatai projekto renginiai vyks nuotoliniu būdu. Tai naujas iššūkis organizatoriams ir dalyviams, tačiau tai ir naujos galimybės pritaikyti šiuolaikines komunikacines priemones bei technologijas ir paversti šį projektą dar labiau įnovatyviu ir orientuotu į ilgalaikę perspektyvą. 

Daugiau informacijos rasite čia