Atgal

Šiandien aš bėgu

Mankšta
Nemokamas
Renginio data
2021-08-01 10:00 Iki 15:00

apie

Jūsų laukia 5 km distancija ir smagios lenktynės su profesionaliu bėgiku bei galimybė paremti tarptautinę išsėtinės sklerozės organizaciją – MS Society. Nepraleiskite!
Kviečiame visus paskutinį vasaros mėnesį pradėti aktyviai nuostabiame mieste – Birštone! Šių metų rugpjūčio 1d., Birštono miesto sporto centre, organizuojame smagų ir prasmingą renginį – “Šiandien aš bėgu”. Junkitės prie mūsų – palaikykite tuos kurie bėga ir bėkite už tuos kurie jau negali.

Registracija į renginį: https://www.lbma.lt/registracija/siandienasbegu/ 

Renginio idėja
Labas! Šį renginį organizuojame mes – Lukas ir Eglė. Esame pora, kurie jau šį rudenį gaus retą ir labai trokštamą galimybę bėgti Londono maratone (laikom kumščius jog renginys įvyks). Pasiruošimas ir 42 km bėgimas Londono gatvėmis nelengvas iššūkis, bet labai siekiamas tikslas!
Mūsų bėgimo Londono maratone tikslas – skleisti žinomumą apie išsėtinę sklerozę ir rinkti lėšas tarptautinei išsėtinės sklerozės organizacijai – MS Society. Tai taip pat yra viena iš Londono Maratonų sąlygų – rinkti lėšas pasirinktai labdaros organizacijai.

Kodėl MS Society?

2015 metais Lukui buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, lėtinė demielinizuojanti, degeneracinė ir progresuojanti centrinės nervų sistemos liga. Jau 7 metai gyvename su šia diagnoze, kuri apvertė gyvenimą iš pagrindų. Norime padėti kitiems, kovojantiems su šia klastinga liga.
Kodėl tau verta dalyvauti?
Pažadame, jog tai bus smagus renginys nuostabiame Birštono mieste! Be to, 100% už dalyvavimą surinktų pinigų keliaus tiesiai MS Society organizacijai, kad jie galėtų toliau atlikti tyrimus, kovotų ir palaikytų sergančius išsėtinės sklerozės liga.