Atgal

Petro Geniušo ir Liudo Mockūno programa „Į liepsną“

Koncertas
Renginio kaina
10.00
Renginio data
2021-09-11 19:00 Iki 20:00

apie

Rudenio sezoną pradėsime su  programa „Į liepsną“, kurią atliks vienas ryškiausių improvizacinės ir džiazo muzikos kūrėjų saksofonininkas Liudas Mockūnas ir itin spalvinga kūrybinė asmenybė, įstabaus talento pianistas Petras Geniušas. Jiems abiems būdingas meninių idėjų šviežumas, nestandartinis mąstymas ir virtuoziškas atlikimas publikai visada garantuoja klausymo malonumą.

Ilgamečiai kūrybiniai partneriai prieš 8 metus pristatė kompaktinę plokštelę ir koncertinę programą „Jūra miške“.

„Į liepsną“ – tai antroji dueto kompaktinė plokštelė ir koncertinė programa. Joje skamba perkomponuoti ir išplėtoti improvizuojant Bélos Bartóko, Aleksandro Skriabino, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Broniaus Kutavičiaus ir paties L. Mockūno kūriniai. „Antrojoje plokštelėje toliau kuriame savo žaidimo taisyklių variantą, kaip gali vykti romanas tarp parašytos ir improvizuotos muzikos, arba tarp klasikos ir džiazo. Puikiai visiems pažįstamų kompozitorių kūrinius dekonstruojame ir sukonstruojame iš naujo, naudodami jau egzistuojančias arba spontaniškai atrastas muzikines technologijas, ilgai kauptas pasąmonines bibliotekas“, – apie naująjį savo darbą pasakoja dueto nariai.

 

Bilietai parduodami koncerto dieną kurhauze nuo 18:00 val. Bilietų užsakymas tel. +370 316 65546, el.p. [email protected]