Atgal

„Nemokamų ekskursijų ukrainiečių pabėgėliams“ savaitgalis Lietuvoje

ekskursijos
Nemokamas
Renginio data
2022-03-26

apie

Lietuvos turizmo informacijos centrai vienijasi bendram tikslui – skelbia „Nemokamų ekskursijų ukrainiečių pabėgėliams“ savaitgalį Lietuvoje. 
Kovo 26 dieną ekskursijos vyks Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Birštone, Alytuje, o Kaunas nemokamas ekskursijas pasiūlys kovo 27 d. 
„Mūsų tikslas supažindinti atvykusius Ukrainos žmones su miestais, kuriuose jie dabar gyvena. Daugelis jau dabar klausinėja apie šalies istoriją, lankomus objektus, domisi kultūriniu, istoriniu bei gastronominiu paveldu. Tai bendras Lietuvos gidų ir turizmo centrų projektas. Ir tikrai ne paskutinis“ sako Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė. 
„Širdimis ir mintimis esame su kovojančiais Ukrainos žmonėmis, ir geriausia, ką galime padaryti dabar – tai pasirūpinti jų artimaisiais, jau atvykusiais į Lietuvą. Padėti jiems integruotis mūsų šalyje, rasti draugų ir bendraminčių. Todėl kviečiame juos bent trumpam įkvėpti ramybės sielai“ – sako Birštono turizmo informacijos centro vadovė Rūta Kapačinskaitė.

Ekskursijose kviečiami dalyvauti įvairiuose Lietuvos vietose gyvenantys ukrainiečiai.

Pasirinkę miestą, kuriame pageidaujate ekskursijos - užsiregistruokite nurodytu tel. nr.