Atgal

Meistriškumo pamokos su Neli Beliakaite

įvairūs
Renginio kaina
440.00
Renginio data
2022-07-10 Iki 2022-07-15

apie

Visas jaunąsias (11-19 m.) balerinas, turinčias klasikinio šokio pagrindus ir besimokančias privačiose ar valstybinėse klasikinio šokio ugdymo įstaigose, kviečiame į išskirtinę ir nepakartojamą vasaros išvažiuojamąją stovyklą ypatingų mineralų SPA namuose.

Meistriškumo pamokos bus koncentruotos į klasikinio šokio technikos stiprinimą, taisyklingą kūno pastatymą, klasikinio šokio taisyklių analizę, pritaikymą pamokoje ir jų panaudojimą klasikinio šokio variacijose. Ypatingas dėmesys bus skiriamas nugaros pastatymui bei rankų stilistikai. Neli Beliakaitė dalinsis variacijų mokymosi ir atlikimo patirtimi. Baleto pamokas pagal A. Vaganovos metodiką dėstys Neli Beliakaitė ir kviestiniai mokytojai.

Meistriškumo stovyklos dalys (kiekvieną dieną):
Neli Beliakaitės paruošta Barre a terre pamoka ant grindų skirta raumenų stiprinimui
Klasikinio šokio pamoka
Klasikinio šokio variacijos iš klasikinių baletų
Stovyklos vieta – viešbutis „Vytautas Mineral SPA“, Birštone.
Stovyklos data – liepos 10–15 d. (imtinai).
Stovyklos kaina – 440 eurų.

Į stovyklos kainą taip pat įskaičiuota:
Nemokamas apsilankymas viešbučio „Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių zonoje su asistentų priežiūra; 3 kartų per dieną maitinimas viešbučio restorane (pusryčiai, pietūs ir vakarienė); įdomus laisvas laikas su mokytojais ir asistentais; apgyvendinimas viešbučio „Vytautas Mineral SPA“ dviviečiuose kambariuose; taip bus galimybė naudotis visomis viešbučio bendro naudojimo erdvėmis (biblioteka, skaitykla, pliažu ir t. t.).