Atgal

„Mafijos žaidimo“ vakaras „Juoda/ Balta“

Kiti renginiai
Renginio kaina
17.00
Renginio data
2018-05-17 18:00 Iki 21:00

apie

Intriguojantis, paslaptingas, geriausių emocijų kupinas žaidimas „Mafija“ sugrįžta į Birštoną!

Šį kartą žaidimo „Mafija“ vakaro tema – „Juoda/ Balta“.  ⚫️⚪️ Tai du skirtingi poliai, kaip melas ir tiesa. Tačiau kaip ir gyvenime, taip ir žaidime, ne viskas yra tik juoda ir balta. Atpažinti melą ir įtikinamai sakyti tiesą, valdyti savo kūno kalbą ir emocijas kviečiame damas ir džentelmenus. Intriguojančio vakaro aprangos kodas – paslaptinga juoda ⚫️ (melas) ir įtikinanti balta ⚪️ (tiesa).

Psichologinis vaidmenų žaidimas„Mafija“ yra vienas iš geriausių žaidimų pasaulyje. Jis pelnytai priskiriamas prie 50 geriausių visų laikų žaidimų.Didelis žaidimo privalumas yra tai, kad jame puikiai dera pramoga, azartas ir galimybė lavinti efektyviai komunikacijai būtinas kompetencijas. Žaisdami Jūs ugdysite galybę įgūdžių, mokysitės atpažinti kūno kalbą bei valdyti savąją, stengsitės atpažinti melą nuo tiesos, patirsite stiprių emocijų!

Renginys vyks itališkos architektūros istoriniame pastate, restorane „Old Town Grill“. Vakaro metu svečiai bus vaišinami specialiais „Mafia“ kokteiliais – pasitikime artėjančią vasarą žavingai.

Specialiai šiam renginiui restoranas transformuosis, taps tik „Mafia“ žaidėjams skirta paslaptinga erdve. Pažadame, bus daug intrigų, azarto ir nepakartojamų emocijų!

Renginį veda „LadyMafia“ įkūrėja Gerda Karaliūtė.

Vakaro dalyvio mokestis: 17 Eur
Dalyvių skaičius labai ribotas.

Būtina registracija: