Atgal

„Liepsnojantys ritmai“ flamenko šokio, perkusijos ir klasikinės gitaros šėlsmas

koncertai
Renginio kaina
11.00 - 15.00
Renginio data
2022-08-13 19:00 Iki 20:30

apie

Muzika ir šokis ribų neturi! – teigia profesionalūs savo srities meistrai, sukūrę įspūdingą programą plataus spektro publikai.

Ispaniškai liepsnojantys ritmai, karšta atmosfera, saldūs muzikiniai prieskoniai ir uždegantis publiką visuotinis šėlsmas – visa tai laukia Jūsų išskirtiniame gitaros, flamenko šokio ir mušamųjų instrumentų koncerte rugpjūčio 13 d. Birštono kurhauze.

Girdėsite ne tik plačiai žinomus ispaniškos bei Lotynų Amerikos muzikos perlus, tokius kaip Asturias (Isaac Albeniz), Tango en ski  (Roland Dyens) ir kt. , bet ir lietuvių autorių kūrinius, atliekamus drauge su netikėtais choreografiniais sprendimais.

Programoje skambės aistringa klasikinės gitaros muzika, kurią publikai dovanos ypač ryškus Lietuvoje ir už jos ribų klasikinės gitaros virtuozas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas, ypač daug nusipelnęs klasikinės gitaros skleidėjas bei atlikėjas Lietuvoje, kūrinių gitarai autorius ir publikos mylimas kaip koncertų vedėjas – Algimantas Pauliukevičius.

Šią muziką praturtins ekspresyvi ir charizmatiška flamenko šokėja ir choreografijų autorė Liucija Puidokaitė, koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje.

O taip pat prie šio dueto prisijungs ir praturtins programą džiazo elementais, marimbos garsais ir nepakartojama perkusijos šou perkusijos dievas Saulius Auglys, taip pat žinomas visoje Lietuvoje ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip kompozitorius, su koncertais aplankęs Europą, JAV bei kitas pasaulio šalis.

Bilietai parduodami bilietai.lt arba renginio diena bilietai bus parduodami nuo 18:00 val.