Atgal

Kino filmas „Mano mažytė žmona“

kinas
Nemokamas
Renginio data
2022-08-03 19:00 Iki 20:30

apie

Lietuvos kino centras kviečia į jau ketvirtąsias Lietuviškos kino klasikos dienas nemokamai žiūrėti mylimiausius, restauruotus ir šiuolaikiniams kino ekranams pritaikytus legendinių Lietuvos kino klasikų filmus visoje Lietuvoje!
Programoje šiais metais LKC restauruoto režisieriaus Raimundo Banionio filmo „Mano mažytė žmona“ (1985) premjera. Tai – debiutinis režisieriaus vaidybinis filmas, kurio pagrindinės herojės, abiturientės Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė), Auksė (akt. Ingeborga Dapkūnaitė) ir Kauno politechnikos instituto studentas Linas (akt. Saulius Balandis) susipažįsta Kauno lauko kavinėje. Tarp svajojančios tapti zoologe Rūtos ir Lino užsimezga artimi jausmai, ir jie pradeda leisti laiką kartu su bičiuliais – Lino bendramoksliu Tomu (akt. Linas Paugis), fotografu Vytu (akt Juozas Marcinkevičius), jo padėjėju Staseliu (akt Arūnas Sakalauskas). Kiekvienas šioje „šutvėje“, kaip jie patys save vadina, turi savų problemų. Filme atskleidžiama jaunų žmonių nuotaika ir jausmai, jaunosios kartos siekis kovoti dėl nepriklausomybės ir laisvės patirti ir kurti savo gyvenimus taip kaip norisi jiems.
Filmas bus rodomas su SKN subtitrais (pritaikytas kurtiesiems bei neprigirdintiems).
Scenarijaus autoriai Rimantas Šavelis
Režisierius Raimundas Banionis
Operatorius AlgimantasMikutėnas
Dailininkai Galius Kličius
Kompozitorius Faustas Latėnas
Filme vaidina Eleonora Koriznaitė, Saulius Balandis, Ingeborga Dapkūnaitė, Linas Paugis, Juozas Marcinkevičius, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Paukštė, Eleonora Matulaitė, Antanas Barčas, Dalia Melėnaitė, E. Sedrisovaitė, Galina Dauguvietytė, Arnis Licitis, Regina Zdanavičiūtė, Vaclovas Blėdis, Tauras Čižas, Virginija Kelmelytė, Gražina Balandytė, Raimundas Banionis ir kt.