Atgal

Iššūkiai, Kuriuos Įveikti Gali Kiekvienas

Seminaras
Nemokamas
Renginio data
2018-11-30

apie

Ar kada nors pagalvojai, kad maistas gali turėti įtakos ne tik tavo fiziniam kūnui, bet ir emocinei gerovei?

Ar po sočios vakarienės jautiesi apsunkęs ar netgi pavargęs ir mieguistas?

Ar dėl to kaltini nesibaigiantį darbo krūvį ir stresą darbe ar namuose?

Ar nepagalvojai, kad visam tam gali būti ir lengvesnis sprendimas nei piliulė nuo galvos skausmo, nemigos ar sustojusio skrandžio.

Mūsų kūnas yra mūsų tvirtovė. Labai dažnai mes to neįvertiname ir leidžiame sau pasimėgauti papildomu gabalėliu torto, taurele vyno ir greito maisto užkandžiais. Tai mūsų organizmą išmuša iš pusiausvyros, sukelia uždegimą ar netgi ligas. Kaip dažnai mes bandome simptomus kaip nemiga, stresas, irzlumas užmaskuoti maistu.

Mūsų kūnas pats žino ko jam reikia, kad išgydytų pasireiškusius simptomus, bet labai dažnai mes pamirštame jo klausyti ir vos tik suskaudus tuoj pat skubame į vaitinę ieškoti sprendimo. Sprendimas dažniausiai slypi jūsų šaldytuve.

Nuolatinis bėgimas ir atsiribojimas nuo savo kūno ir nuo mūsų protėvių valgymo įpročių pradėjo neigiamai veikti mūsų gyvenimus, bet tam yra sprendimas.

Sužinok daugiau ir pradėk gyventi sveikiau paskaitoje su Sandra Jurešiūte. Holistinės sveikatingumo koučingo specialistė trumpam grįžusi į Lietuvą po trylikos metų praleistų Londone, Didžiojoje Britanijoje, kur ji ne tik studijavo, bet ir paskutinius penkerius metus vadovavo nuosavam sporto klubui.

Ieškodama būdų kaip geriau padėti ne tik sau, bet ir sporto klubo klientams, ji atrado sistemą, kuri padeda žmonėms surasti vidinę ramybę ir sukurti sveikesnį gyvenimo stilių.

Begalinis noras padėti kitiems ir žinių ieškojimas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir Amerikoje, Ispanijoje bei Balyje, patvirtino, kad mūsų gyvenimo kokybė nėra atsiejama nuo mūsų vidinio ryšio su savimi, kurį mes taip dažnai pamirštame bandydami užbaigti dienos darbų sąrašą.

Kviečiu jus sustoti ir pažiūrėti į sveiką gyvenseną intuityviai, išmokti naujų įgūdžių kaip pagerinti savo savijautą ir nors trumpam atsipalaiduoti. Susipažinkite su naujais sveikos gyvensenos metodais ir pritaikykite juos savo gyvenime.

Galite daugiau sužinoti apie Sandrą ir jos veiklą www.sandrajuresiute.com

Instagram https://www.instagram.com/sandra_juresiute/

Facebook https://www.facebook.com/sandrajuresiutewellbeing/