Atgal

Gražiausia Šv. Kalėdų muzika

Koncertas
Renginio kaina
15.00 - 20.00
Renginio data
2019-12-26 19:00 Iki 20:00

apie

Atlikėjai:
R. Difartas – vokalas, gitara, A. Difartė – vokalas, fortepijonas, I. Kurienė– kanklės ir L. Dyakov – altas

Bilieto kaina 15 Eur, 20 Eur. Informacija ir bilietų užsakymas tel. +370 316 65 546 arba el. paštu [email protected] Bilietai parduodam ir sistemoje bilietai.lt.

Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir užsienyje bei surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline Šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis dainomis.
Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas, katu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, koncerto metu atliks gražiausius šventinius duetus, pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis, kurias talentingai valdys Ingrida Kurienė bei smuiko(alto) meistrui, svečiui iš Kaliningrado – Laryon Dyakov‘ui.
Klausytojai programoje išgirs garsiausias šv. Kalėdų dainas bei giesmes („O Holly night“„White Christmas“, „Jingle bells Rock“, „Hallelujah“, „Kalėdos širdy“, „Kai krinta žvaigždės“ ir kt.), taip pat originaliai skambančias atlikėjo Ramūno Difarto autorines kompozicijas.
Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu.
„Mūsų tikslas – atnešti muzikos stebuklą ir šv. Kalėdų džiaugsmą į kiekvieno klausytojo širdį“ – tikisi atlikėjai.