Atgal

Fortepijono rečitalis romantikams

Koncertas
Renginio kaina
5.00
Renginio data
2018-12-08 19:00 Iki 20:00

apie


Kristupo festivalis pristato AMELIJA IŠ MONMARTRO IR ŠOPENAS

Fortepijono rečitalis romantikams

Atlikėjai:

IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas, Vokietija/Lietuva)

Kas būtų, jei kurioje nors iš Monmartro kavinaičių susitiktų Amelija ir Frederikas Šopenas? Nors šis scenarijus skamba kaip fantazija ar labiau primena gražų sapną, muzikos pasaulyje viskas įmanoma!

Pianistės Ievos Dūdaitės koncerte skambės F. Šopeno ir Y. Tierseno kūryba, nukelsianti į tą patį, bet labai skirtingą Paryžių: klausydami svajingų noktiurnų, baladžių, valsų, pabuvosite XIX a. salonuose. O Amélie garso takelio melodijos primins, kad net ir naujausių technologijų amžiuje, sunku pabėgti nuo savo jausmų.

Taigi, nors visi keliai veda į Romą, didieji romantikai susitinka I. Dūdaitės rečitalyje.

 

Programoje F. Chopin, Y. Tiersen

Apie pianistę:

Pianistė Ieva Dūdaitė skambinti fortepijonu pradėjo 6-erių Kauno J. Naujalio gimnazijoje. Vėliau mergina tęsė studijas Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje (mokyt. K. Baltušienės kl.). Laimėjusi stipendiją, studijas tęsė Italijoje, o šiuo metu yra Karlsruhės konservatorijos auklėtinė ( prof. K. Randalu kl.)

Atlikėjos koncertų sąraše – daugelis pasaulio scenų. Ji džiugino publiką rečitaliais Lietuvoje, Italijoje, Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Čekijoje bei Meksikoje. Pianistė dalyvavo įvairiuose festivaliuose: Grenoble Music Festival , Trio di Trieste Music Festival, Aurora Chamber Music Festival, Oxford Piano Festival Keletas jos pasirodymų transliuoti Lietuvos, Rusijos bei Olandijos radijo ir televizijos.

Pianistė yra laimėjusi ne vieną prizinę vietą ir Grand Prix tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Olandijoje, Italijoje.

Ieva dalyvavo meistriškumo kursuose su pianistais Menahem Pressler, Paul Badura-Skoda, Alexander Melnikov, Peter Donohoe, Till Fellner, Maureen Jones, Valentina Berman, Constantin Sandu. Už muzikinius nuopelnus jai ne kartą įteiktos Lietuvos Prezidentų Valdo Adamkaus, Dalios Grybauskaitės bei vyriausybės stipendijos.