Atgal

Europos dienos šventė Birštone

Šventė
Nemokamas
Renginio data
2019-05-09 08:00 Iki 19:00

apie

Jau daugiau nei 10-metį Birštonas švenčia tarptautinę Europos dieną! 
Ir šiemet švęskime ją kartu!
Gegužės 9 d., ketvirtadienį, nuo ryto Birštoną papuoš europietiškos veiklos, kviečiančios iš arčiau susipažinti su Europos Sąjungos nauda, galimybėmis, perspektyvomis, daugiau sužinoti apie gegužės 26 d. vyksiančius Europos Parlamento rinkimus, Europos komisijos įgyvendinamas komunikacijos kampanijas „#Eu&Me" ir „ES drauge saugiau"  bei paminėti 15 metų Lietuvos narystės ES jubiliejų. 
Šventėje ypač bus akcentuojama opi šių dienų problema - darnus aplinkos vartojimas, švaresnės ir sveikesnės aplinkos išlaikymas bei kūrimas sau ir aplinkiniams. 
Kūrybiškai, kartu su dizaineriais, menininkais bei aplinkosaugininkais mokysimės vertinti, saugoti laukinę gamtą, išsaugoti išteklius būsimoms kartoms bei kovoti su klimato kaita, suprasti žiedinės ekonomikos svarbą.
Talentingi dirbtuves vedantys kūrėjai taip pat pristatys savo iš antrinių žaliavų sukurtus gaminius, kuriuos bus galima iš arčiau apžiūrėti, pačiupinėti ir įsigyti.
Visus visus europietiškus birštoniečius ir kurorto svečius į renginius ateiti kviečiame ir su vaikučiais! Čia jų lauks įdomi bei kūrybiška Aplinkai draugiškų žaislų erdvė.
ŠVĘSKIME EUROPOS DIENĄ KARTU! SAUGOKIME EUROPĄ!